Útulekt Tibet o.s. - útulek pro opuštěné psy a kočky

Útulekt Tibet o.s. - útulek pro opuštěné psy a kočky

Vítejte na stránkách soukromého rodinného azylu pro kočičky, handicapované pejsky a mini farm sanctuary

 

 

 

 

DĚKUJEMĚ VŠEM DÁRCŮM, KTEŘÍ SE ZŮČASTNILI AKCE KOČIČÍ PŘÁNÍ A NAKOUPILI KOČIČKÁM DÁRKY, NAPLNILI MISTIČKY ČI PŘISPĚLI KOČIČKÁM NA NOVÁ ŠKRABADLA! Celkem jste obdarovali 43 tibetských kočiček a v každé mističce byl příspěvek, moc děkujeme, brzy začneme rozesílat fotky kočiček s dárky :) Na škrabadla můžete stále přispět, projekt stále běží, děkujeme :)

Rádi bychom vám představili malý soukromý rodinný útulek pro kočičky, hendicapované pejsky, jiná malá zvířátka v nouzi a mini farm sanctuary, který se nachází v obci Marefy u Bučovic,  28 km východně od Brna.

STOP STAV !!! V současné době nemůžeme příjmout žádnou kočičku ani pejska, stav 150 zvířátek u nás je mnohonásobně přeplněn.


 Darujte Dar pro zvířátka v útulku Tibet v libovolné hodnotě, zašleme po převedení daru na náš sbírkový účet 4113874028/5500 nebo 216613025/0300 pod VS 122011 nebo poznámkou Dárkový poukaz.  Na poukaz vám můžeme napsat i jméno dárce, popř. cokoliv dle vašeho přání. Pište na utulek.tibet@seznam.cz, 608818627  nebo 731933836 (SMS - zavoláme). V případě požadavku i darovací smlouvy nás prosím kontaktujte. Děkujeme. Udělejte radost pomocí.

Pohyby na transparentním účtu veřejné sbírky můžete sledovat zde

Naše občanské sdružení vzniklo 1.8.2007. O měsíc později jsme konečně po dlouhých procesech koupili řadový dům s kotci, kde bývala dříve chovatelská stanice. Bydlíme tu  od 21. 10. 2007. Byla zde vybudovaná ordinace, stáje, vnitřní i venkovní kotce. Vše bylo potřeba rekonstruovat, 10 let  dům užíval pouze k obytným účelům starší pár. Pozemek má rozlohu 2 700 m2.

V domě bydlíme, většina útulkových pejsků žije s námi doma, po kompletním ošetření. Celý útulek je obsluhován dobrovolníky.

Jsme držiteli Osvědčení o odborné způsobilosti pro odchyt toulavých a opuštěných zvířat a zacházení s nimi, včetně péče o ně v útulcích pro zvířata, a pro sběr a neškodné odstraňování kadaverů zvířat v zájmovém chovu - Veterinární univerzita v Brně.

31.3. 2008 jsme získali písemné Rozhodnutí o povolení k výkonu veterinární asanační činnosti  Krajskou veterinární správou.

Věříme, že zmírníme utrpení čtyřnohých kamarádů v našem okolí a tam, kde bude třeba. V malém, ale pořádně :-) Fungujeme z vlastních příjmů a darů, naše činnost je bez nároku na odměnu.

Prosíme o podporu a pomoc.      Děkujeme

Bětka, Marek, Samuel a tým Tibeťanů :-) hrdých vegetariánů a veganů :-) a dobrovolníků s velkým srdcem, přidejte se k nám :-)

Aktuální fotečky najdete také zde ( fotečky z příručního foťáku pečovatelů) - bohuzel již neaktualizujeme