Útulekt Tibet o.s. - útulek pro opuštěné psy a kočky

Útulekt Tibet o.s. - útulek pro opuštěné psy a kočky

Akutní pomoc na veterinární péči

2.9.2013

Obracíme se vás všechny s prosbou o pomoc.

 

Letos se náš útulek dostal do velmi špatné finanční situace, dlužíme nyní přes 50 tis. za veterinární péči u MVDr. Olmové v Brně Bohunicích, naší dvorní a nejhodnější lékařky. Faktura je za 3 měsíce péče o všechna zvířata v našem útulku, včetně operací, kastrací, léků, rozborů krví nemocných.

 

Jsme také ve fázi rekonstrukce přístřešku do dalších pokojíků pro kočičky, které potřebují podělit dle povahy a snášenlivosti k sobě, je tu trošku dusno :-( Neustále přijímáme tolik kočiček, kolik jich najde domov, tedy máme pořád stejný počet a to 80 chlupáčků. U pejsků je to to stejné v kapacitě 10ti kousků :-) Pro rekonstrukci nám nabídla pomoc Liga na ochranu zvířat, ale kdy se jí dostane nevíme, záleží na jejich finanční situaci.

Kočičky by potřebovaly už na zimu bydlet :-(

 

Pomozte, každá koruna pomůže, hlavu nám dělá hlavně nedostatek financí na léčebné výlohy. Víme , že je každý bojuje s financemi, ale mysleme na ty chuďátka zvířátka, díky naší přechodné stanici dostanou šanci žít lépe :-) Díky paní doktorce jim okamžitě pomůžeme, pokud jsou nemocná.

 

Příspěvky můžete posílat na účet pro neziskové organizace  216613025/0300

Sbírkový účet bude obnoven co nevidět :-) Nyní budeme mís sbírku nahlášenou na dobu neomezenou a tak můžeme mít kasičky všude možně jak dlouho budou majitelé objektů hodní je tam mít :-)

 

Projekt rekonstrukce kočičích pokojíčků najdete zde