Útulekt Tibet o.s. - útulek pro opuštěné psy a kočky

Útulekt Tibet o.s. - útulek pro opuštěné psy a kočky

Sbírka na lino pro pejsky

24.1.2015

Po sedmi letech je nutná výměna podlahy v našem dřívějším obýváku - nyní u pejsků :-) Plovoucí podlaha už je totálně zničená a protože jsme prostor věnovali pejskům a nyní máme dvě inkontinentní nechodící holčičky, kterým plínečky sjíždí a stařečky, kteří čůrají, jak je napadne. Ač děláme, co můžeme, zatíkání do spárů podlahy a ke stěnám už zabránit nejde, situace je neúnosná.

Proto bychom rádi pejskům pořídili do pokoje tvrdé neklouzavé lino, stávající podlaha je také špatná, protože hendikepovaným pejskům klouže. Lino bychom položili tak, aby případné čůránky nestékly nikam, kde se nedají umýt. Protože je v místnosti krb, je tam vždy i pár nemocných kočiček, které vyžadují intenzivní léčení.

Pokoj má rozlohu 50 m². Lina bude potřeba na cca 40 m². Rádi bychom vysbírali alespoň na lino v kvalitě 400 Kč/m², aby dlouho vydrželo, nesálo pachy a neklouzalo.

Na tento projekt budeme potřebovat 20.000,. Kč, když budeme počítat ještě s úpravou povrchu, který není úplně rovný. Proto Vás prosíme o pomoc, i 10 Kč pomůže. Každý může přispět na centimetřík a společně vysbíráme celou podlahu :-)

Na našem sbírkovém transparentním účtu neplatíme poplatky 4113874028/5500, náhled na účet zde, VS 20151 nebo poznámka LINO, měsíční náklady celého azylu jsou 80 tis., proto opravdu z toho, co máme, na lino vzít nemůžeme. Celý útulek je obstaráván dobrovolníky.

Děkujeme, velmi si vážíme Vaší podpory.

Již jsme díky Vám dokončili projekt tří pokojícků pro kočičky s FeLV. Děkujeme!

Jak nám můžete ještě aktualně pomoci :

  • nákupem čistících a pracích prostředků, krmením pro pejsky a kočičky (využijeme jakékoliv, zvířátkům umísteným u nás preferujeme kvalitní, staráme se však ješte o mnoho desítek kočiček i pejsků venku, které krmíme tím, co máme)
  • krmením pro ovečky, prasátka a hlodavce - pečivo, ovoce, zelenina
  • staré čisté ložní prádlo, deky, ručníky, napínací prostěradla, koberce, koberečky

nyní aktuálně sbíráme úplně cokoliv do prodeje na náš chystající se bazárek - charitativní obchůdek

Kočičkový pokojík z FeLV rezidence dokončený díky vám a projektu jako je nyní lino :-)