Útulekt Tibet o.s. - útulek pro opuštěné psy a kočky

Útulekt Tibet o.s. - útulek pro opuštěné psy a kočky

Sbírka na zvířecí autíčko

11.1.2016

Sbírka na zvířecí autíčko

Utulek Tibet je bez spolehlivého auta a to mne donutilo Vás poprosit o pomoc. Zkusíme společnými silami vysbírat na takové, které nás nenechá ve štychu na dálnici v mrazu, s naloženým autem na bazárek mimo Brno? Nejhorší je pocit, když je pod nulou a plné auto zvířátek a vy vaříte, auto funí dým...
Pro sbírku na auto prosíme použijte učet, který patri utulku Tibet o.s., byl kdysi vytvoren pro aukce, které se už nedělají z časového důvodu.
číslo pro finanční příspěvky je 4113874001/5500. IBAN - CZ5455000000004113874001, BIC -  RZBCCZPP
Máme v azylu vzdy okolo 150 zviratek a byt bez auta je nemyslitelne, hlavne z duvodu veterinarni pece o vsechny. Jezdime na veteriny minimalne 3x tydne a obvykle s plným autem.
Doted nám slouzila autíčka porizena jeste pred zalozenim utulku, opravovali jsme porad dokola a vzdy to nejak slapalo, stat vsak v mrazu na dalnici byl tak zoufaly pocit, ze uz dal zviratka ohrozovat nemuzeme. Auticko Octavia je s nami od roku 1998 a Berlingo 2001, slouzila utulku 8let a kousek, moc krásne, zaslouzi si velkou pochvalu :-)
Nasi podporovatelé, kteří mne ujistili v tom, ze pomoc potrebujeme psali, ze kdyby kazdy clen skupiny dal 50Kc, maji zviratka super káru :-) Jeste nevime co poridime, asi dle financi, z verejne sbirky vzit nemuzeme, z te lze platit jen prime potreby zviratek ale i tak, vzhledem k tomu, ze utulek potrebuje min.60tis mesicne, mame zasobu do brezna :-( Nicméně strasne moc vsem za pomoc dekujeme, vim, ze nemame cas vypisovat konkretni darce, moc mne to mrzi, ale prvotni je pece o umistene a az pak vse ostatni a uz tak kmitame 8let v kuse a porad, protoze v utulku bydlime a nemame nikdy volno. Delame to ale strasne radi, protoze to ma smysl :-)
zde je nahled na ucet https://www.rb.cz/cs/o-nas/povinne-uverejnovane-informace/transparentni-ucty?mvcPath=transactions&accountNumber=4113874001
VS neni treba davat, ucet nyni bude slouzit jen pro autíčko, jakozto nejdulezitejsiho provozniho clena naseho Tibetu :-)
Vas dar je samozrejme pravoplatným darem utulku a tak pokud budete potrebovat Darovaci smlouvu pro odpocet dane, neváhejte mne kontaktovat, sice jsme nyni bez techniky i jako je tiskarna, mame vsak na webu pdf , kde si smlouvu vygenerujete a poslete nam postou :-) Odkaz posilam po zaslani daru. ·
Dle moznosti, zatim pokoukavame po VW Caddy nebo podpbnem v benzinu nebo plynu rok 2008-2010, cena se pohybuje kolem 150tis. Abychom nekoupili nic nespolehliveho.