Útulekt Tibet o.s. - útulek pro opuštěné psy a kočky

Útulekt Tibet o.s. - útulek pro opuštěné psy a kočky

FB obchůdek a stránka našeho Sidíka

23.4.2016

Spustili jsme na FB nepřetržitý obchůdek darovaných věcí, snačí se přidat do skupiny Útulek Tibet :-) Více po rozkliknutí

https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.10153483968133137&type=1

 

Náš největší obyvatel má svůj FB, protože je v ČR raritou , rádi bychom tímto oslovili i dárce z jiných zemí, hlavně tedy přívržence ochrany i hospodářských zvířat. Není lehké sehnat dary na plný provoz útulku, byť všichni kolem to děláme jako dobrovolníci. Třeba Sidík útulku pomůže protlačit Tibet více do světa .-)

Zde je jeho stránka, kam budeme přidávat jeho fota z života u nás po vzoru jeho vzdálené Americké sestřičky Esther the wonder pig :-) Holčička je také obyčejné prasátko a také vychovávaná jako dítě veganského páru jako jsme my :-)

Sidík už v nejednom srdci zažahl vegetariánského či veganského ducha :-) Je stejně citlivý a milující jako pes či kočka a ty přeci nebaštíme.... Sidík, stejně jako my máme ale rádi všechny vás, kteří nám pomáháte a moc děkujeme, bez vás bychom nemohli fungovat. Nemoci léčit přijatá zvířatka by byla naše smrt. Jsme pyšní na to, kam jsme se naší veterinární praxí za ty roky dostali a co všechno umíme zde přímo na místě pro okamžitou pomoc. Moc děkujeme všem veterinárním lékařům, kteří nás podporují a dnem nocí jsou k dispozici :-)

 

Tady Sidíkova stránka

https://www.facebook.com/www.utulektibet.cz/