Útulekt Tibet o.s. - útulek pro opuštěné psy a kočky

Útulekt Tibet o.s. - útulek pro opuštěné psy a kočky

Prázdninová pomoc

12.6.2017

Letní pomoc pro pejsky a kočičky v Útulku Tibet - obracíme na vás s prosbou o pomoc, aktuálně potřebujeme uhradit fakturu za očkování, odčervení, mast, léky na srdíčko pejskům a diety za květen 2017 v hodnotě 27.879,. Kc Přijali jsme do péče další koťátka (do depozita u Alenky v Bystrci) - potřebujeme nakoupit krmení a odčervovací pasty, kapky do očí.Kočičky z Husovic by potřebovaly upravit pokojík, bohužel je přes jejích nemoc nebude tak lehké umístit a na jejich pána bylo podane oznámení, celá věc se bude řešit a přijaly bychom další, minimálně ke kastraci. Policemi Hejne za 2698,. by tak vznikly pelíšky pro 12kočiček, ideální prostor na záchůdky pod a vše omyvatelné, ikdyž po 5ti měcích u nás už kakají kam mají :-) 

Pomoci můžete buď přímo, věci nakoupit , nebo přispět, byť malinkou částkou, když nás bude hodně, pořídíme a zaplatíme co je potřeba.

Fakturu naskenuji.

Koťátka ideálně papají Royal Canin Baby Cat granulky a jakékoli masíčka od Animondy Kitten nebo Baby Cat, pasty Bannminth nebo Caniverm a kapky Floxal nebo Tobrex do očí

Police náhled tady 

Transparentní účet veřejné sbírky je 4113874028/5500, VS 88 nebo zprava LETO. 

Náhled na účet 

- dále můžete přijt o víkendu venčit pejsky, po domluvě i v týdnu k večeru

- pomůže nám i staré čisté ložní prádlo a ručníky, deky ap.

Předem děkujeme za pomoc, sami to nezvládneme....