Útulekt Tibet o.s. - útulek pro opuštěné psy a kočky

Útulekt Tibet o.s. - útulek pro opuštěné psy a kočky

Našli domov 2007

Home » Našli domov » Našli domov 2007

Sam

Adopce dne 27. 12. 2007

Samíka si odvezla hodná panička do Prahy a bytu, jistě bude mít hodně práce puberťáka vychovat, ale padli si do oka a věříme, že to půjde ruku v ruce. Samík je přeci jen velice citlivý a hodný pejsek.Valinka

Adopce dne 27. 12. 2007

Odjela do Brna do domečku, kde bude žít uvnitř a mazlit se se synem nové hodné paničky Ilony, která nám pomáhá s venčením a nosí dárečky, také je členkou sdružení na pomoc útulkům Cibela o.s.Rézinka

Adopce dne 22. 12. 2007

Rézinečka se bude mít krásně v bytě v Brně u naší kamarádky, moc hodné dušičky, konečně bude mít dostatek pohlazení, které tak potřebuje.Julinka

Adopce dne 22. 12. 2007

Šla jako dáreček prarodičům do domečku, pelíšek bude mít však uvnitř v teple :-) Moc se u nás neohřála a jsme rádi, že bude mít dostatek pozornosti, kterou tak vyžadovala a potřebovala. Byla s námi týden, ale vzpomínat na ni budeme navždy :-)Mia

Adopce dne 20.12. 2007

Miuška našla domov v Brně v bytě s kamarádkou ovčačkou Xarou a moc milou rodinkou.Májík

Adopce dne 19. 12. 2007

Majíček odjel do domečku, bude chodit na noční procházky a přes den bude v teplém pelíšku společně s kastrovanou kočičkou Laděnkou.

Jmenuje se nyní Bazyl :-)Deny

Adopce dne 19. 12. 2007

Další turista. Z Kežmarku k nám a od nás zpět na východní Slovensko do Svidníku :-) Je dárečkem pro rodiče, kteří ztratili pejska po autonehodě.


   

Matýsek

Adopce dne 17. 12. 2007

Náš nejkrásnější kocourek nyní bydlí v Brně v bytě a užívá si teplého pelíšku. Daří se mu dobře a noví milí majitelé mu říkají Matěj :-)

  

Rick

Adopce dne 9. 12. 2007

Ricka dovezla spolu se Sonym z z přeplněného útulku Cheb Hana Tylová z nadace Psí duše. Rick je opravdový turista, z Chebu přišel k nám a odtud cestoval do nového domova v Českých Budějovicích. Strávil u nás týden a svým krásným kožíškem upoutal pozornost milého páru, který očaroval :-)
 
Šárka " Šiška"

Adopce dne 7. 12. 2007

Je z ní nyní Pražanda :-) Přijela si pro ní milá panička Zuzana Bieliková a odjely spolu vstříc kamarádovi boxerovi Otíkovi, který už doma na ŠIŠKU čeká :-)

Myslíme na ni a s námi i naše dobrovolnice Jana, které Šíša přirostla k srdci, obě mají velké srdíčko. Přejeme jí jen samé štěstíčko.

Šišenka je jmenuje Šejla, panička jí říká Šišlo :-)Micka a Mourek

Adopce dne 20. 11. 2007

Adoptivní panička a členka sdružení Kája Michálková je adoptovala do bytu ke kamarádům Sáře a Bobíkovi - pejsci, budou se mít nádherně, o tom jsme přesvědčeni :-) Brzy zveřejníme foto roztahujích se koťátek na posteli vedle pejsků :-) Rostou jako z vody.

Koťátka se mají skvěle, panička se o ně moc dobře stará, navštěvujeme je pravidelně, jsou našimi rodinnými přislušníky :-)