Útulekt Tibet o.s. - útulek pro opuštěné psy a kočky

Útulekt Tibet o.s. - útulek pro opuštěné psy a kočky

Našli domov 2009

Home » Našli domov » Našli domov 2009

6 štěňátek naší ex Soničky našlo nové domovy :-)

Miminka narozená 29.10.09 se rozutekla do světa. Po odpočinku Soničky i jejího pánečka ji odvezeme na kastraci.

Soničku jsme přijali již 3 týdny nakrytou, porodila v adopci.

Fido :-) - nyní Jožinek :-)

Nalezenec z Odrovic odjel jako první z brášků do Viničných Šumic ke dvoum psím kamarádům.

foto a video na facebooku :-)

cca 6-7 měsíců, černá Jasmínka

K odběru ihned se souhlasem budoucí kastrace na náklady útulku

Kočičky jsme přijali od sociálně slabší paní, která pečuje o další 4 kočičky. S krmením, kastracemi a odčervením ji pomáháme, žijí tam v lásce, problém jsou finance.

Kočičky se k ní dostaly s toulavou březí kočičkou.

Jsou mazílci a vděční. Jasmínka drobounká milounká - odčervená.

Odjela do Brna bytu ke kamarádovi kocourkovi, naše zlatíčko.

Kei, kočička, cca 4 měsíce

K odběru ihned se souhlasem budoucí kastrace na náklady útulku.

Kejinčin příběh je smutný. Dostala se k nám jako nalezenec z Maref. Byla adoptovaná do Bučovic, při kontrole jsme zjistili, že má hnisající ránu na krku. Majitelé řekli, že nemají čas s ní jít k veterináři, čímž porušili jak zákon na ochr. zvířat (neposkytnutí veterinární péče), tak Dohodu o předání kočky. Sami ji vrátili s tím, že jí máme najít někoho lepšího.

Poté byla spolu s Baretkem rezervovaná, ale rodinná situace zájemců se změnila a tak do nového domova odešel jen Baretek.

Kei je velký mazílek, zvyklá jen doma, šikovná, hravá, vděčná.

Bude mít nyní Kei - nyní Sindy :-) štěstí? Cítíme, že ano :-) Odjela do domečku, ale ven jí majitelé pouštět nebudou, uf :-)

Králice Julča

Vymazlená, krásná roční černobílá zakrslá králice s ušima nahoru. Majitelé se jí vzdali z důvodu stěhování. Se Zajdou vycházeli dobře, ona však začala být divoká a tak mají každý svou klícku. 18.11.09 kastrovaná.

Po kontaktu se Zajdou začala bych agresivní, po kastraci se uklidnila a odjela do Nového domova ke králíčkovi a je prý vše v pořádku.

Králík Zajda

Milý kastrovaný dvouletý tříbarevný králíček s ušima dolů. Nyní je velký kamarád s koťátky a kocourkem Bublinkou, čistotný. Dostal se k nám z důvodu alergie rodiny z Bučovic. Je milý, není zvyklý se chovat, je však hodný. K dalšímu králíčkovi je hodný.

Odjel do Brna, kde má jako kamarádku králici a moc si rozumí. Také má kamaráda pejska, který je synem Ťapinky rodičů, která porodila v útulku Kociánka ještě jako tamní pejsek. S paničkou jsme se viděly při adopci štěňátka, jsme si jisti, že Zajda nemohl mít lepší domov.

Micána, kočička, cca 1rok

Kočičku přivezla opět paní Nevoránková, měla rozdrcenou zadní nožičku. Do hodiny jsme byli na VFU v Brně a druhý den ji operovali. Vše dopadlo velmi úspěšně a Micánka strávila na klinice i Vánoce a padla do oka ošetřující sestřičce. Takže se k nám kočička vlastně ani nedostala, měla štěstíčko :-)

Dle srtsi byla venkovní kočičkou, jako třínožka by to měla těžké a hlavně bychom ji už ven nepustili, už se dost poučila, že to není bezpečné, je velmi vděčná a hodná, krásná. Amputace byla provedena částečná, operace, testy, vyš. a odčervení vyšlo na necelých 5 tis.
   
Korálek, kocourek 6 měsíců

Koťátko bylo nalezeno v Brně v oblasti zahrádek v Bohunicích u trati - Lány. Přidal se k naší kamarádce při venčení pejsků. Po 10dní jej nikdo nehledal a tak odputoval do nového domova v Prostějově.

Měl ušní svrab a byl malinko hubený.

rezavý kluk(kastrovaný, čipovaný, testovaný) cca 7 měsíců

Chlapeček u nás strávil téměř půl roku, našel domov v bytě v Brně u milé rodinky. Byl plašší, ale stejně jako jeho sourozenci, v bytě pookřál rychle.

Z Archlebova od hodných lidí, kterým se toulavá divoká kočička okotila na půdě. Maminka koťátek je již vykastrovaná (odchycena do sklopce) a rodina si kočičku ponechá.

Koťátka jsou velmi mazlivá. U nás od 9.6.2009, zdravá.

Odčerveny (Stronghold 15mg), 1x očkované PCH.

cca 6-7 měsíců,  mourovatá Jája

Odjela do bytu v Adamově :-) k milujícím pánečkům.

Kočičky jsme přijali od sociálně slabší paní, která pečuje o další 4 kočičky. S krmením, kastracemi a odčervením ji pomáháme, žijí tam v lásce, problém jsou finance.

Kočičky se k ní dostaly s toulavou březí kočičkou.

Jsou mazílci a vděční. Jája krásná milounká - kastrovaná, čipovaná

Keny, kastrovaný pejsek kříženec, cca 1 rok, 45cm

Nyní je Keník bytový postelový pejsek, měl obrovské štěstí, jeho kamarád již ne, jeho majitel jej ubil k smrti, nestihli jsme jej vykoupit. Situaci zkusíme řešit, ale pokud veterinář, který umírajího psa utrácel nepodal udání týrání, uvidíme, jak budeme úspěšní. Nezapomenu na svá slova, když jsme odváděli od pana Kučery podvyživeného Teddyho...že se pro tebe vrátíme....Kenyho dovezla paní, která je všechny krmila....velmi smutné, ale pejsek už to má za sebou...

Keník, Teddy i Smart, kteří byli týraní tímto pánem jsou již v nových domovech, bezpečí a lásce absolutním opakem, než byli chováni. Děkujeme současným páníčkům.

Druhý pejsek ( první podvyživený Teddy) odebraný pánovi v Bučovicích, který své psy bije a týrá hlady a žízní. Tentokrát jde o pejska, kterého KVS a zástupci města viděli, je krmen sousedy a jednou důchodkyní, není tedy podvyživený. Má však trauma a velice se bojí, je hodný, dnes druhý den je již veselý, kouká na nás jako na zjevení a těší se....

Po měsíci u nás je z něj úžasný, hodný, procházky milujícící pejsek, mazel, vděčný :-)

Odčervený, čipovaný.

Maruška, kastrovaná kočička, cca 10let

Maruška u nás zůstala posledni kočičkou ( byla u nás více jak 1 rok), která přišla ze statku v Rousínově. Odjela do Šumperka k našim přátelům, kteří již láskylně ečují o naše kočičky Wendy, Cvrčka a Natálku, přidala se do mourovatého komanda :-)

Na dálku adoptovaná RDG oddělením Šumperské nemocnice

Kočičku jsme přijali z prostředí bez péče. Je v dobrém stavu, Maruška je po trhání špatných zoubků na VFU. Zbyl jí jeden, ale je veselá, bez bolesti. Velký mazílek.

Očkovaná, odčervená.

Fík, kastrovaný kocourek, cca 1,5 roku

Fíček odjel do nového domova k našemu Snížkovi :-) Milé rodince děkujeme za finanční podporu a za úžasnou péči o kočičky.

Kocourek byl odchycen do sklopce v Bučovicích a odvezen na kastraci. Byl mazlivý a hodný a má šanci dostat lepší život, než toulavého kocourka. Cizího člověka si potřebuje očmuchat, než se otevře.

Bez tetování, sponzorsky kastrován v ordinaci Xenopus. Byl doslova postřílený klíšťaty s měl odřený nosánek, zkrabatělé levé ouško - od hematomu - již zahojené.

Nyní je Fíček velký mazel, krásný statný :-)

Čipovaný, odčervený. Test FIV a FeLV při kastraci negativní. 2x očkovaný (PCHR)

Danuška, kastrovaná kočička, cca 2 roky

Rezervovaná rodinou Mazalovou, která pečovala o kočičku Jitulku, Danuška po ní zaplní prázdné místečko v srdíčkách, zemřela po dlouhé nemoci (FIP,FeLV?)

Danulka se hodně bála v novém domově, po týdnu je lepší, potřebuje více času, ale v tak milující rodině jí to půjde určitě hezky :-)

Od ženy v soc. tísni, zvyklá žít v bytě. Mourovatá. Milá, hodná. Velice u nás strádá, je ve společnosti 8mi kočiček a je vidět, e je to na ní moc, sedí smutná v rohu a nekomunikuje. Když příjdeme, ožije.

Kastrace, čip, test FIV a FeLV - negativní - 15.6.2009

Bublina, kastrovaný kocourek, cca 4 roky

Odjel do Ivančic k nejhodnějším pánečkům do bytu, vypadá po dvou dnech šťastný, měl trosku strach ze změny prostředí. Měli jsme jej doma, byl velk mazel a v nci spal jen na polštáři :-)

Podporován bývalou paničkou

Kocourka jsme přijali od nálezce kocourka, žil 2 roky v bytě. Z důvodu zaměstnání si jej nemohli již nechat. je velký mazel a hodný, rychle přizpůsobivý, má však od narození jednu přední nožičky v pahýlek, pohyb zvládá velmi dobře, vhodný do bytu nebo domečku, drží se doma.

Bublinku máme nyní doma a je to velmi vděčný postelový mazílek :-)

Černý, velký, po rozkliknutí obrázku najdete mazlící se video. Jeho tlapička je roztomilá, on je velmi milý.

Test FIV a FeLV - 15.6.2009 negativní, očkovaný 2x PureVAX RCPCh.

Rousínek, kastrovaný kocourek, cca 7-8 měsíců

Nález na stavbě v Rousínově, sponzorován nálezkyní paní Mareckou, která kdysi našla i kočičku Berušku. Velmi mazlivý, roste jako z vody.

Potuloval se kolem stavby. Odčervený, 1x očkovaný.

Nelinka, kastrovaná kočička, cca 1,5 roku

Na dálku adoptovaná Renátou Svobodovou a Jendou

Z ordinace MVDr. Beneše, po operaci zánětu dělohy - děkujeme za symbolickou cenu operace, nalezená kočička.

Je to skromný mazílek, nevnucuje se, chtěla by žít v bytě s max. dvěma kočičkami, nesoupeří o pozornost, ale je za ni vděčna. Je citlivá na pohlazení zad...ani nedomýšlet proč.

Čipovaná, odčevená. Test FIV a FeLV při kastraci negativní. 2x očkovaná (Forcat)

René, nar. 26.4.2009

Renéček u nás byl dlouho, od malého koťátka, 5 měsíců a za tu dobu byl skro na umření o aplikaci pipety Stronghold, hospitalizovaný, několikrát onemocněl virozou a nakonec odjel ke svému bráčkovi do Brna bytu, panička brášky na něj stále myslela, až se rozhodla si pořídit čtvrtou kočičku.

Nalezenec z Uh. Brodu. Velký mazílek, hodný, hravý.

Přišel k nám s brášky, ti mají nový domov, on zatím čeká. Je velký mazel, má krátký čumáček a rád se příjde mazlit stylem čumák na čumák :-)

Sibela, kastrovaná kočička, kříženka sibiřské kočičky, cca 1rok

Kočičku jsem přes plný stav přijali z prostředí nepéče a zákazu krmení kočiček, byla po koťátkách, kterých se ujali lidé z Bučovic. Z domu ul. Smetanova v Bučovicích. Kočička je velmi šťastná, stále nevěří, že má stále papání, klid a pohlazení bez strašení a zahánění. Celkem bylo na dvoře 9 kočiček. Jedna měla metastáze a byla uspaná, 2 kocourci byli po kastraci a rekonvalescenci na místo vráceni se zařízením krmícího místa, jeden kocourek se doposud do sklopce nechytil a o 2 koťátka kočičky s rakovinou pečuje v Brně naše kamárádka s velkým srdíčkem Alenka, mají cca 5 týdnů.

Kočička Sibela je odčervená, Test FIV a FeLV - 7.8.09 - negativní, plně očkovaná.

Bonsajka, kočička, 2měsíce

Brouček malinký odjel do Brna bytu.

K odběru ihned se souhlasem budoucí kastrace na náklady útulku.

Miloučkou miniaturní kočičku jsem přivezla z Říček. Jela jsem pro kočičky ke kastraci, ona za mnou šla a lidé, kteří tam kočičky krmí je mít uvnitř nemohou. Prošla stavem, kdy nebylo jisté, e přežije - průjem, rýma....nyní vypadá velmi dobře :-) Nyní antibiotika a podpůrná léčba.
     
3 koťátka, holčička a 2 kluci, 1,5 měsíce

Broučci nám dali zabrat a silné se rozletěly do Svitávky, Adamova a Brna.

Koťátka jsme přijali od pánečků našeho psího Jeníka. Našli je na půdě. Nastražený sklopec na maminku je stále prázdný, mamince se zřejmě něco zlého přihodilo, bez pomoci by koťátka zemřela hlady. Jsou velmi mazlivá a vyžadují pozornost, ještě krmíme, zatím sami nepapají, umí, ale jsou  toho jako prasátka u korýtka :-)

K adopci jsou nyní spolu, nebo jednotlivě od cca 15.12.09, popř. k jinému hodnému zvířátku. Nyní odčervujeme, bojují s průjmem.

Smart, pejsek kříženec, 6 měsíců, v dospělosti do 10kg

Adopce dne 5.12.2009

Smartíka jsme ani nestačili dát na web, odjel do Hodějic ke zvířátkové rodině, která si k nám přijela pro výrobky z aukce a Smartík je doslova "dostal" :-)

Úžasného milého pejska jsme přijali z Bučovic opět od pána, který týral Kenyho a Teddyho. dostal jej od Romů...nekonečný kruh. Byl začervený, nyní v pořádku, velmi veselý pohodář, čivavkoidní :-) miloučký. Zasloužil by si byteček a nějakého mazliče. Má ještě některé zoubky mléčné. Malinky rychlý, veselý, očička vypoulená jako čivavka :-)

Odčervený.

Baretek, mourovaté koťátko kluk 4 měsíce

Adopce dne 23.10.2009

Nález Kyjov. Postižení, drcnutý vyskozdviž. vozíkem, hlavička na bok, neurologická porucha, může se zlepšit vývojem. Ouško nosí jako by měl na bok baret ....je velký mazílek, kontaktní.

Odjel do Tišnova bytu k manželům, kterým jsme Baretka drželi měsíce a měli jej adoptovaného na dálku.

Matýsek, kastrovaný kocourek, cca 5 let

Adopce dne 22.10.2009

Od ženy v soc. tísni, zvyklý žít v bytě.

Velký mazel, skromný, tichý. Matýsek měl škaredý zánět ouška, proto vypadal tak smutně, nyní je už veselý kluk :-) Zánět byl hodně starý.

Matýsek přibral, zkrásněl, omládl ! Musíme se šourat nohama, abychom na něj nešlápli, dělá osmičky kolem nohou, veliký mazel.

Kastrace, čip, test FIV a FeLV - negativní - 15.6.2009

Věruška , kastrovaná kočička, cca 10 let

Adopce dne 21.11.2009

Na dálku adoptovaná panem Radkem Polachem

Kočičku jsme přijali z prostředí bez péče. Je v dobrém stavu, trošku baculka :-) Velmi mazlivá.

Liduška, kastrovaná kočička, cca 10 let

Kočičku jsme přijali z prostředí bez péče. Velký mazlík.

Vrácená z adopce - finanční krize rodiny. Vše však nese výborně, hned se s kočičkami pomazlila a šla na své oblíbené místečko.

Holky odjely spolu do Brna domečku ke starší paní, která ztratila kocourka a je velmi zodpovědnou chovatelkou :-)

Milenka, kastrovaná kočička, cca 5let

Adopce dne 21.11.2009

Krásná tricolor holčička byla odložena majiteli z Kroměříže, kterým dělala 5 let společnost z důvodu alergie. Je velmi mazlivá a vděčná, nebylo s ní hezky zacházeno. Zatím se psychicky zotavuje, vypadá u nás spokojená, zasloužila by si klidný domov v bytě, kde žila cely svůj život. Je velmi mazlivá a vděčná, s kočičkami se snáší dobře.

Odjela ke starší milé paní do Brna bytu, konečně najde svůj klid.

Pája, kastrovaný kocourek, 7 měsíců

Adopce dne 13.11.2009

Kocourek z Lovčic kde se paní z fin, důvodů dále nemohla starat o 4 kočičky, jeho sourozence, odjel do Blanska bytu.

Sněhuláček, kocourek, cca 3 měsíce

Adopce dne 7.11.2009

Byl vyhozený na benzínce v Křižanově z auta, které odjelo. Nálezci mají doma již kočiček hodně, proto nás poprosili o pomoc. Kocourek je úžasný mazel, musel žít doma a být vymazlovaný dětmi. Huňatý bílý, má jen pár šedých chloupků na hlavičce.

Odjel do Olomouce bytu k milé rodince.

Kočička, cca 3měsíce

Adopce dne 5.11.2009

Nalezenec z Brna Lesné, plašší holčička odjela do Brna bytu.

Tadeášek a Leontýnka

Adopce dne 8.11.2009

Sourozence jsme přijali od majitelky, která je již nechtěla, žili venku. Odjeli pár dní po příjmu, zalíbili se našim přátelům, kteří ztratili kocourka. Mají se jako v ráji :-)

Teddy, pejsek Ovčák Malinois ( bez PP)

Adopce dne 28.10.2009

Tedík odjel do bytu v Hradci Králové k milým nadšencům jeho plemene.

Pejska jsme odebrali majiteli za týrání, bez KVS, která před půl rokem shledala další 2 psy majiele v pořádku - majitel vydá i tyto pejsky za úplatu. Jsou bez vody a žrádla, krmí je zdejší důchodkyně a jsou majitelem vypouštěni, aby se nažrali. MP Bučovice situaci neřeší, přestože jsme na ni několikrát písemně upozorňovali. Ostatní pejsky postupně příjmeme - jde o středního krásného krátkosrtstého oříška a křížence labradora (větší vzrůst než lab.)- psi, hodní.

Teddy byl extrémně podvyživený, dehydrovaný. Je to však silný kluk a již po pár dnech prosperuje, je velmi veselý a vděčný, na cokoliv v ruce se bojí, na pejsky i kočičky je moc hodný, hravý, veselý, vděčný za teplý kotec a výběh (byl zavřený a uvázaný ve studené kůlně bez podestýlky).

Nyní odčervený, podpůrná léčba - Multidog, Plerasan.

Mila, kočička, cca 12 týdnů

Adopce dne 28.10.2009

Odjela do Adamova bytu, kde bude druhou kočičkou.

K odběru ihned se souhlasem budoucí kastrace na náklady útulku. Nalezenec z Brna u přejeté maminky. Novou maminku u nás nepřijala, je připravená jít životem sama statečně :-) Mazílek, velmi hravá, ráda kouše ve hře, děti může bolet. 3x odčervená.

Blackynka, holčička, cca 5 měsíců

Adopce dne 20.10.2009

Milou kočičku jsme odvezli do adopce do domečku v Brně, kde má 2 kamarádky kočičky, jednu stejně starou, žijí jen doma, její nové jméno je Samanta :-) Prý kvůli sametovému kožíšku.

K odběru ihned se souhlasem budoucí kastrace na náklady útulku. Již zdravé a aktivní, veselé, více hned jak najdeme trošku času, z dovádění na dvoře, honí se s pejsky :-) Jsou velmi mazlivé, šikovné a chytré, jsou rády spolu, ideální pro člověka, který touží po dvou mazlících. Jsou rády spolu. 2x očkované, plně odčervené.

O sestřičku Aničku přišla útokem pejska Soničky, ze situace jsme se poučili a pořádně smutkem potrestali.

Charlie, pejsek, cca 1rok

Adopce dne 18.10.2009

Nalezenec z Nevojic našel domov v Brně v bytě.  Strávil u nás měsíc, učastnil se Fryštackého dogrekkingu. Na úřadě strávil 2 měsíce.

černý kluk Richie, 3 měsíce

Adopce dne 10.10.2009

K odběru ihned se souhlasem budoucí kastrace na náklady útulku.

Mazlík s bílou náprsenkou - největší na fotografii, jeho kamarádi mají již nový domov :-)

Odčervený.

Chille, perská kočička kastrovaná, cca 3roky

K adopci i odděleně, nelpí na sobě. Kocourek je skromný tichý hodňoučký, kočička je pravá dáma mazlivá, ale žádná kočička na ni nesmí sáhnout :-) Na člověka se může umazlit :-)

Nově vykoupaní a upravení MVDr. Fábíkovou a Evou Koukalovou terapií Iv San Bernard - velmi děkujeme, foto zpracujeme.

2x očkovaní, odčervení.

Dostali se k nám, když je jejich majitel vypustil na sídlišti ve velmi zanedbané stavu. Nyní jim ostříhaná srst dorůstá a jsou krásní.

Moureček, kocourek, cca 4 měsíce

K odběru ihned se souhlasem budoucí kastrace na náklady útulku.

Mazílek, hodný hubeňounký dlouhonohý kluk, tak by toužil být v novém domově, užívá si každé minuty naší přítomnosti.

Odčervený.

Janička a Mikšík, 2 měsíce

Peru

Soňa

Honzík

Domov našla kočička Betynka a 5 koťátek.

Kora, nyní Milošek, korelák cca 3roky

Odjel do nového domova nadšených a milujících zachránců a chovatelů papoušků, kde má spoustu kamarádů. Co nejdříve se s vámi podělíme o video, kde je Milošek tak nadšený korelým kamarádem, že z toho nejdříve kvoká jako slepička a poté kokrhá jako kohoutek :-)

Milošek byl od chovatele, pro kterého byl bezcenným materiálem, měl u druhé nožičky pouze pahýl - kuna.

koťátko z Uh. Brodu

Klučík odjel do Moravan k naší kamarádce, kde bude žít v domečku s pelíškem uvnitř. Již poslal MMS z polední siesty z gauče :-)

Mau, kastrovaná kočička, cca 2 roky

Kočičku jsme přijali jako toulavou kočičku z kasáren v Bučovicích. Její krásný puntíkovaný vzhled upoutal její novou paničku, která si ji odvezla domů do Brna domečku, kde žije uvnitř společně se třemi psími kamarády.

Sula, kastrovaná kočička, cca 3 roky

Kočičku jsme přijali od nálezce z Holásek. Měla 2 koťátka, nyní je v nabídce její synáček, holčička již našla domov. Sula byla čipovaná, dle kterého jsme zjistili, že si jí majitelé vzali z městského útulku v Brně. Sulu hledají půl roku, ale jejich situace se změnila a již jí nemohou mít. Doufejme, že nám alespoň pomohou s náklady za kočičku, které dosahují jen během prvního měsíce 1700,. bez krmení (kastrace, test, odčervení - Stronghold, dvojí vakcinace PCHR)

Sula je nyní čipovaná a odčervená. Je velký mazlík. Kastrace, test FIV a FeLV - 16.6.2009 negativní , 1x očkovaná

Šmudlinka, kočička koťátko

Nalezenec z Brna Lesné odjela ke svému bráškovi po léčbě vředu na očičku. Bydlí v Brně bytě společně s dvěma kočičími kluky.

Dášenka

hárající fenka křížence teriéra, cca do 1 roka věku, 8kg, 30cm

Rezervovaná, pojede po přeočkování do Ostravy a bude domácím mazlíčkem dcery paničky našeho Vita :-)

Kastrace proběhne již v novém domově.

Dobře živenou fenečku jsme přijali od MP Slavkov, kde strávila 5 týdnů. Nalezena toulající se po Slavkově. Velmi milá, i na kočičky reaguje hezky, je však vidět, že s nimi dříve v kontaktu nebyla. Nyní hárá, nevíme jak dlouho.

K adopci bude po kastraci. Očkovaná, odčervená, odblešená.

Vito

kastrovaný pes anglického kokršpaněla, handicap, cca 10let, 12,5kg

Adopce dne 3.7.2009

Na dálku adoptovaný Karlem Ryšavým

Vito odjel díky vysílání Chcete mě do Ostravy k nejhodnější paničce jakou mohl mít, do bytu. Pan Přidal pracuje na protézce pro Vita, majitelka jej bude kontaktovat.

14.1.2009 - Vito, pejsek angl. kokršpaněla, cca 10 a více let, 12,5kg, ev. č. 2009/003P, nalezený v obci Malínky.

Pejsek je starý, vyhublý a má zdeformovanou přední packu.

15.1. - vyšetření na VFU Brno - problém packy je neurologický, kosti jsou v pořádku. Nasazená léčba antb. a B-neuronu a nyní budeme vyčkávat. Pejsek je apatický, nežere, málo pije. Dokrmujeme  Calo pet, Reconvalescent, konz. Hill senior, napájíme.

Plánujeme návštěvu MVDr. Mullerové - homeopatky a na 22.1. je Vito objednaný k Evičce do salonu Feride - vykoupeme a uděláme z něj ještě většího fešáka :-)

22.1.2008 - objednán při kontrole na myelografické vyšetření, popř. dle potřeby CT, tato vyšetření budou stát cca 14tis. Prosíme, pokud můžete, pomozte, obec, kde byl pejsek nalezen jistě nezaplatí takovou sumu. Těmito vyšetřeními snad zjistíme, proč má Vito nožku ochrnutou a druhou přední slabou. Musíme věřit, že je problém řešitelný, zasloužil by si příjemné stáří. Je moc hodný, na kokříka :-)

28.1.2008 - bohužel neměl Vito štěstí a problém ochrnuté packy je v přetrhaných nervových řetězcích. Toto poškození je neřešitelné. Budeme jej vykrmovat a dopovat vit.B, více udělat nyní nemůžeme. Packa se mu zatím neodírá, lékař doporučil v budoucnu packu amputovat nebo používat ochranné pomůcky jako botičky. Vitísek je veselý, vděčný, moc milý a hodný, úplně změnil naše postoje ke kokříkům :-) Určitě je vhodný jen do bytu, na krátké čuchací procházky, schody zvláda hezky s vervou, chodí bez vodítka. Nyní jej čeká vakcinace, odčervení a čipování.

Vyšetření, při kterých byl Vito hospitalizovaný na VFU nás stála necelých 9 tis.

Nyní homeopatická léčba - Třezalka, Kalmia Latifolia, Hypericum perforatum

Špagetka, kastrovaná kočička, cca 1 rok

Adopce dne

Nalezenec z Domova důchodců na Kociánce našla domov v bytě ve společnosti našeho kocourka Koreho.

Moja, kastrovaná kočička, cca 1 rok

Adopce dne 16.6.2009

Odejla do Šakvic k našim přátelům a kočičkám z Tibetu Olince a Valince :-)

Kočička byla sponzorsky kastrovaná v ordinaci Xenopus, je bez tetování, čip bude aplikován. Přijali jsme ji jako toulavou březí kočičku z Bučovic, vyhublou, smutnou.

Zotavuje se, je velmi čistotná a milá, velmi mazlivá.

Odčervená. Test FIV a FeLV při kastraci negativní. 1x očkovaná (PCHR)

Dlouhostrsté koťátko nar. 16.4.2009 - černý chlapeček

Adopce dne 16.6.2009

Koťátko Micinky z Adamova odjelo do Šumperka domečku, kde bude žít uvnitř a až vyroste, může i na zahrádku.

Rezavé koťátko z Archlebova

Adopce dne 16.6.2009

Plaché koťátko odjelo do Šaratic domečku, kde bude žít převážně doma.

Murinka, kočička, cca 10 týdnů

Adopce dne 15.6.2009

Odjela do Kyjova, kde bude žít v bytě, jak je zvyklá :-)

Přijatá od majitele, který ji dostal od svých dětí a nemohl si ji ponechat, slíbil plné uhrazení kočiččiných nákladů.

Je mazílek, krásná a milá, zdravá. U nás od 9.6.2009. Odčervená (Stronghold 15mg)

Koťátko z Holásek, dlouhosrstá holčička

Adopce dne 14.6.2009

Odjela do Rousínova domečku, kde bude žít nyní doma, později střídavě dle chuti i venku :-)

Bryt, pejsek českého fouska s PP, 8 měsíců, 30kg, 65 cm

Adopce dne 13.6.2009

Odjel k moc hodné paničce do Opavy :-) Druhou operací projde již z nového domova :-) Děkujeme Daně Bočkové za inzerci Bryta na stránkách loveckých psů v nouzi, přes které nová panička Bryta našla :-)

Na dálku jej podporovala vitamíny, chondroprotektivy a krmením Lucka Vytrhlíková

Pejska jsme přijali 24.4.09 od KOZ Mokrá o.p.s. Jeho majitel se jej vzdal poté, co u něj byla zjištěna silná dysplazie, operativní řešení je velmi nákladné, pejskovi hrozilo utracení, ale dostal šanci díky KOZ Mokrá a za 2 týdny půjde na operaci, hledáme pro něj milujícího pána (finančně dobře situovaného - méně náročnější operace potřebná do roka věku i na druhé noze) Je mazel, má základní výcvik, plně očkovaný a ošetřený s Pasem a Průkazem původu. Ve smečce se snese hezky, je spíše bojácný a podřízený ostatním, ke kočičkám je také hodný. Najde pána, kterému nebude vadit jeho postižení? Nyní malinko kulhá na levou nožku a má bolesti.

Dg: těžká dysplazie kyčelních kloubů, subluxace kyčelních kloubů bez operace velice nepříznivá prognosa,časem neschopnost pohybu jediné řešení je velice náročná a nákladná operace: trojitá osteotomie pánve-cena operace na jedné noze je 28-30 tis Kč.Rekonvalescence probíhá cca 4-6 týdnů a spočívá v zajištění klidového režimu. MVDr. Kateřina Dvořáková, klinika A-Z MVDr. Snášila.

Operace je pánovaná na 14.5.2009, držme mu pěsti :-)

15.5. - Bryteček vše krásně zvládl, co se bolesti týče, i přes další bolest této náročné oprace se mu ulevilo, kyčel má opět v jamce a zotavuje se.

Bryt žil uvnitř domu, je vychovaný. Očkovaný, čipovaný, odčervený. Po obou operacích bude moci žít plnohodnotný život domácího mazla.

Sheri, kastrovaná kočička, cca 3 roky

Adopce dne 13.6.2009

Odjela do Nezamyslic bytu k milující kočičí rodince:-)

 Dovezena KOZ Mokrá, 4 kočičky jsme přijali po smrti majitelky, byly zvyklé žít v bytě. Jsou velmi mazlivé. Sheri je velmi mazlivá, potřebuje svůj stereotyp, je vhodná do klidnější rodiny. Očkovaná PCHR( i FeLv), odčervená, čipovaná. 16.1.2008 testovaná na FIV a FeLV - negativní

Šárka, kastrovaná kočička, cca 3 roky

Adopce dne 13.6.2009

Kočičku jsme odvezli do Šakvic domečku, kde si to Šárinka hned prozkoumala a prohlásila, že tady je doma :-) Musí se ještě skamarádit s pejsekem, který byl zvyklý na kocoura, Šárka má pejsky ráda :-)

Dovezena KOZ Mokrá, 4 kočičky jsme přijali po smrti majitelky, byly zvyklé žít v bytě. Jsou velmi mazlivé. Tato kočička objímá. Velmi mazlivá. Otírá se o pejsky. Chybí ji přední spodní zoubky a tak má většinou vyplazený jazýček, je vhodná kamkoliv, všude bude spokojená, když bude v teple a s milujícími lidmi. Očkovaná PCHR i M, odčervená, čipovaná. 16.1.2008 testovaná na FIV a FeLV - negativní

Micinka, kastrovaná kočička, cca 2 roky

Adopce dne 13.6.2009

Nalezená kočička z Adamova odjela k sousedům své zachránkyně a bude třetí kočičkou milující rodiny.

Dlouhostrsté koťátko nar. 16.4.2009 - tricolor holčička

Adopce dne 12.6.2009

Koťátko Micinky odjelo do Dolních Louček domečku, kde bude žít uvnitř i venku dle chuti. Nejplašší koťátko Micinky je podle zpráv již mazílek.

Kočička, nar.16.4.2009

Adopce dne 10.6.2009

Odjela do Písku u Jablunkova k mamince našich přátel, do domečku, kde bude společně s pejskem rodinným mazílkem.

Maminka, její 3 koťátka a Swimík

Adopce dne 2.6.2009

Všech 5 odjelo k Pelhřimovu k rodince s velmi milujícím přístupem :-) Za čas se za nimi pojedeme podívat, paní nás denně informuje :-)

20.5.2009 březí kočička cca 1rok, 25.5. porodila 3 koťátka, nejspíše kluky a je adoptivní šikovnou maminkou Swimíka :-)

17.5.2009 Swimík (M, cca 10dní) Miminko se k nám dostalo z přilehlého potoka, někdo topil koťátka a Swimík měl tolik síly, že se zachytil o břeh a volal, až přivolal holčičku z vesnice, která jej přinesla k nám.  Když jsem jej vzala do ruky, byl jako kus ledu studený, mokrý, zablácený. Nechtěl pít mlíčko, tušila jsem, že je zle. Po poradě s lékařkou jsme jej napíchali Glukozou a po hodině začal sát z kojící láhve :-) Posilujeme jej Calopetem a pelíšek má na topném tělese, jediné co mu teď chybí je kočičí kožíšek, kam by se přitulil, naše kastrované kočičky na něj prskají, takže mazlíme a nosíme jak jen to jde a věříme, že to zvládne, je to bojovník :-) Chodíme kolem něj po špičkách, jsme rádi, že spinká, jakmile nás uslyší, začně tuze naříkat :-) V den, kdy měl nastat jeho den smrti zrovna otvíral očička a ze zkušenosti dvou porodů u nás je to 10tý den.

Rek, pejsek kastrát, malý kříženec jadgteriéra? :-), cca 5 let, 30cm v kohoutku, 9,3kg ev.č. 0102

Na dálku adoptovaný Terezou Fortuníkovou, skutečná adopce možná

Reček je od 30.5. v adopci u milé rodinky v Bratčicích, držme mu pěsti, ať vše hezky zvládne, zatím se bojí :-(

Nové zprávy - Reček se začal zubit - jeho těšící se úsměv :-)

Pejska k nám dovezl starosta obce Křižanovice od tamního alkoholika. U nás je od 27.5.2008.

Z počátku strachem kousal, nyní je to mazlík. Nezažil pěkné zacházení a tak neveděl na čem je. Bojí se očkování, košíku, vodítka. Je hbitý, aktivní, veselý, vděčný. Může být i venkovním pejskem, na byt by si také zvykl - na vodítko s velkou dřinou. Má panickou hrůzu z uvázání. Očkovaný, čipovaný, odčervený, odblešený, kastrovaný 7.7.2008 - MVDr. Zobač. Miluje všechna zvířátka.

Krásně navolno poslouchá, košík a vodítko však sabotuje - má velký psychický blok, jinak je veselý, šťastný, potřeboval by pánečka s domečkem, kde by se venčil a na procházky chodil navolno. S námi jezdí autem k lesu na procházky, je šikovný. Do náruče se chytit nechá. Jakmile se naznačí jakákoliv manipulace s vodítkem, obojkem, začne čůrat strachy, dostane se do křeče a rychle kmitá jako ryba na suchu, nelze jej chytit, poté se snaží cvaknout zubama. Tedy pokud není vodítko, je klid a mír :-)

Žije u nás v domácím prostředí, zvyklý na bytový režim.

Kristýnka, fenečka boxera bez PP, nar. 12.11.2008

Adopce dne 23.5.2009

Na podnět manželů Zapletalových přispívají lidé libovolnou částkou na reoperaci Kiki k ulehčení nákladů pro nové majitelé ( na účet útulku, následně předáme klinice A-Z kde bude Kiki reoperována).

Fenečku jsme přijali od KOZ Mokrá o.p.s. Majitelka přišla do ordinace s pejskem se zlomenou nohou a z finančních důvodů se Kristýnky vzdala. Díky KOZ Mokrá byla operovaná.

Odjela do Dolních Břežan u Prahy k milé rodince, která přijede do Brna na reoperaci zlomeniny - vyjmutí fixačního materiálu a podepsali prohlášení, že nikdy nepřipustí fenku k nakrytí.

Očkovaná, čipovaná. Operovaná 24.4.09 (tříštivá zlomenina kolene), v útulku od 26.4.09, klidový režim 6 týdnů.

Natálka, kastrovaná kočička, cca 5 let

Adopce dne 17.5.2009

Na dálku adoptovaná rodinou Koblížků od naší Wendy a Cvrčka, kteří si jí nakonec odvezli skutečně domů :-)

Strávila u nás jeden rok, byla bázlivější, však milounká, posledních pár měsíců žila s námi doma. Odčervená, očkovaná PCHR i M, čipovaná.

Kastrace v rámci grantu KOZ - 21.5.2008

Macík, kastrovaný kocourek, cca 10 let

Adopce dne 17.5.2009

Macíček odjel do Brna bytu ke starší paničce a kočičce.

Dostal se k nám z Rousínova se třemi kočičkami, kde žili na opuštěném místě, o přijetí nás požídali lidé, kteří je krmili.


Snížek, kastrovaný kocour, cca 3 roky

Adopce dne 16.5.2009

Snížeček odjel ke Źďáru n. Sázavou do domečku, kde bude žít uvnitř s dvěma pejsky.

Dostal se k nám při odchytu toulavých kočiček v Bučovicích. Byl velmi mazlivý, však slabý, nemocný a posetý klíšťaty, šedý. Odešel již zotavůjící se a bílý :-)

Pupík, kocourek, cca 6 měsíců

Kocourek se potuloval v Bučovicích, dle huňaté srsti žil venku v mrazech, je mazílek, ale vždy napozoru, když se lekne, hned se brání syčením, jak se ho však člověk dotkne, hned je to vrnící mazílek.

Odjel do Brna bytu ke kočičce z útulku v Bzenci, která je již na náš grant kastrovaná.

Odčervený 2x, očkovaný PCHR 1x, na kastraci je ještě mladý.

Barunka, fenečka dobrmana

Fenečku jsme přijali od KOZ Mokrá, panička se jí vzdala, nemohla zaplatit operaci zlomené nohy. Barunka u nás strávila 2 dny a vrátila se k paničce, která si vzala půjčku a operaci uhradila :-) Šťastný konec, Barunka byla moc šťastná.

Mikeš, kastrovaný kocour, cca 1 rok

Adopce dne 28.4.2009

Přivezen od majitelky z Nevojic, která 5 kočiček již nechtěla. Krásný s delší srstí, bojácný, odčervený, očkovaný 2x PCHR + 1x M - plísně, 24.2.2008 - test FeLv a FIV - negativní

Odjel do Topolan u Vyškova, kde zaplní místo po zemřelém kocourkovi v domečku.

Zorinka, fenka, 2 roky, 35cm, 10kg

Adopce dne 25.4.2009

Zorinku jsme přivezli z LOZ Bzenec, který je přeplněný. Tam strávila karanténní dobu. U bývalé majitelky rodila štěňátka nepřetržitě, byla uvázaná na neoploceném pozemku.

Do útulku se dostala od majitelky, která ji chovala na řetězu. Je miloučká, hodná ve smečce u nás nekonfliktní až úžasná :-)

Odčervená, u nás od 9.4.2009, hárala.

Odjela již nevoňavá do nového domova do Brankovic k pejskovi a fenečce Sáře. Setkáme se s ní, když ji povezeme na kastraci :-)

Mourinka, kastrovaná kočička, cca 6 měsíců

Adopce dne 18.4.2009

Odjela do Ráječka do domečku ke kocourkovi, podá zprávy, jak si zvykla :-) Držíme pěsti.

Přivezena od majitelky z Nevojic, která 5 kočiček již nechtěla. Během její péče o jednu kočičku vytvořila dalších 8 kočiček. Malinká, zatím se bojí, odčervená očkovaná 2x.

17.2.2008 - test FeLv a FIV - negativní

Berty, kastrovaný pejsek, cca 1 rok, 35cm, 10kg

Adopce dne 10.4.2009

Odjel do Prahy bytu s krásnými kšíry na autopás :-)

U nás od 10.3.2009 , týraný pejsek z Rohatce.

Majitelé nechali v domě 9 pejsků a odjeli, město Rohatec se postaralo o umístění do útulků, nebo se o ně v domě stará.

Ač je to neuvěřitelné, je zvyklý na venčení, svůj kotec si udržuje čistý. Je vhodný do bytu, neštěká, je velmi poslušný, na druhou stranu rozverné nevybouřené štěňátko veselé.

2x očkovaný (DHPPi L R, čipovaný, odčervený)

Filip a Monty, kastrovaní kocouři, 1,5 roku

Adopce dne 10.4.2009

Kluci se k nám dostali spolu s celkem 11ti sourozenci, příbuznými kočičkami od soc. slabé ženy, která se dostala do nouze a musela se kočiček vzdát, sama neměla kde bydlet. Po půl roce se z krize dostala a chtěla zvývající kočičky zpět ( v té době již jen Monty a Filip). Kluky jsme jí vezli a viděli, že opravdu začíná znovu žít v pěkném bytě, se spoustou energie v novém zaměstnání. Za 2 měsíce nám volala, že stojí na ulici (byly mrazy) a nemá kam jít a kočky má v přepravce (včetně Vilíka, kterého měla u sebe). Nemohli jsme se vydat do Brna a tak požádali rodiče, aby kocourky přijali a druhý den jsme si je chtěli vyzvednout. Rodiče mají jen pejska z Kociánky a velký byt. Když jsme druhý den přijeli, maminka řekla, že můžou kočičky zůstat a budou k adopci od nich :-) Jenže jak uplynulo pár měsíců, kluci jsou vnoučaty, které rodiče zatím nemají a mají se pohádkově. Hlavně jsou spokojení, šťastní a rodičů by už chyběli, kdo by s nimi vstával a vypravoval je do práce :-) Pejsek Ťapinka se musí po ránu budit :-)

Kluci jsou tedy nyní Brňáci z Bohunic.

Plně očkovaní, kastrovaní, čipovaní, odčervení.

Ela, kastrovaná kočička, cca 3 roky

Adopce dne

Elinka našla nový domov v domečku v Žarošicích, kde má 2 kamarády a ti spinkají s paničkou v posteli :-)

Nalezená v Marefích. Při kastraci bylo zjištěno, že je chudinka již kastrovaná, nyní dostala tetování, už to každý konečně pozná.

Krásná, mazlivá želvovinová kočička.

Odčervená, čipovaná, očkovaná.

Zuzanka, kastrovaná kočička, cca 3 roky

Adopce dne

Zuzi odjela do Brna bytu :-)

Dovezena KOZ Mokrá, 4 kočičky jsme přijali po smrti majitelky, byly zvyklé žít v bytě. Jsou velmi mazlivé.

Zuzanka je ze všech kočiček nejmazlivější, na každého hned spustí své "ňa ňa" a chce do náruče a když to člověk neakceptuje, skočí si tam sama, pak se otírá, dokud není spokojená :-)

Očkované, odčervené, čipovaná.

16.1.2008 testovaná na FIV a FeLV - negativní

Kore, kastrovaný korourek, cca 8 měs.

Adopce dne

Odjel k úžasným páníčkům do Brna bytu. Neodradila je jeho plachost a pilně na ní doma pracují a radují se z každého úspěchu - např. když za nimi příjde sám do postele :-)

Kocourka jsme přijali společně se čtyřmi sourozenci ze Šlapanic. Jediný on se začal o okolí zajímat, ostatní kočičky byly divoké a v našem režimu jsme nebyli schopni je ochočit (našli domov u paní, která se jim může věnovat neustále). Kore je velice zvědavý, když se příjde pomazlit jiná kočička, hned příjde také a ducne čelíčkem do ruky, pak však hned utíká. Odčervený, čipovaný.

Honza, kastrovaný kocour, cca 1 rok

Adopce dne

Odjel k naší Simbě, nyní Micce, už jsou kamarádi velcí, ze začátku klasicky žárlivost a prskání, Honzík měl strach.

Přivezen od majitelky z Nevojic, která 5 kočiček již nechtěla. Během její péče o jednu kočičku vytvořila dalších 8 kočiček.

Veliký, krásný, velmi mazlivý, odčervený, očkovaný.

Nyní antibiotika - nachlazení.

24.2.2008 - test FeLv a FIV - negativní

Eny, kastrovaná kočička,  necelý 1 rok

Adopce dne 21.3.2009

Přijali jsme ji, když jsme v sousední vesnici jeli pro 2 kočičky na kastraci. Majitel nám sdělil, že má jeho matka ještě kočku a zda bysme jí nemohli rovnou i zlikvidovat. Paní poté od vrat křičela: " Já ju nechcu zpátky" :-( Je krásná, mladá, bude mazílek, nyní je zmatená ze změny a zároveň kastrace. 6.2.2008 - test FeLv a FIV - negativní, odčervená, očkovaná.

Zuzanka, fenka jezevčíka, cca 1 rok

Adopce dne 19.3.2009

Krásné holčičky nám dovezly paní doktorky z Klubu ochránců zvířat o.p.s. Majitel nejdříve nabízel štěňátka, poté nechtěl ani fenečku. Tu údajně nechal nakrýt stejným jezevčíkem. Zuzanka maminka je velmi mazlivá a hodná, poslušná, vděčná.  Odčervené 2x, čipované, mají první vakcínu.

Adoptovaná byla  s podmínkou kastrace do Brna domečku milé paní, která před 2 měsíci dochovala křížence jezevčíka Ťapinku 15let.

štěňátko Pája, fenka, 8 týdnů

Adopce dne 18.3.2009

Krásné holčičky nám dovezly paní doktorky z Klubu ochránců zvířat o.p.s. Majitel nejdříve nabízel štěňátka, poté nechtěl ani fenečku. Šteňátko je veselé, zdravé, hravé a dravé :-) Tedy maximálně v pořádku. Odčervené 2x, čipované, mají první vakcínu.

Budoucí panička, studentka veterinární fakulty ji po prvním hárání nechá vykastrovat, odjela do Brna.

kočička, kastrovaná kočička, 6 měsíců

Adopce dne 14.3.2009

Přivezena od majitelky z Nevojic, která 5 kočiček již nechtěla. Během její péče o jednu kočičku vytvořila dalších 8 kočiček.

Malinká, zatím se bojí, odčervená, očkovaná.

17.2.2008 - test FeLv a FIV - negativní

Odjela do Hodonína domečku, kde bude žít jen doma.

Kristýnka, kastrovaná kočička, cca 2 roky, 5,2kg

Adopce dne 17.3.2009

Mourovatá kočička přijatá z ulice Štěpánská v Brně. Je většího vzrůstu, milá a mazlivá. Dělá osmičky kolem nohou.

Očkovaná, odčervená, kastrovaná 8.8.2008 (KOZ), čipovaná

Největší kočička útulku odjela do Brna bytu, ještě si po mě zasteskla, když jsem odcházela, ale již večer se mazlila s pánečkem :-) U nás strávila půl roku, poslední měsíce u nás doma, byla nevyzpytatelná, ale našli jsme k ní cestu.

Boženka, kastrovaná kočička, cca 1 rok

Adopce dne 14.3.2009

Po smrti majitelky zůstala opuštěná a přijatá na požádání KOZ, kteří uhradili její očkovaní, testy. Je mazlivá, zvyklá na klid, při větším ruchu se bojí.

11.2.2008 - test FeLv a FIV - negativní, očkovaná, čipovaná.

Odjela do Brna bytu k moc hodné paničce.

koťátko Viki, cca 3 měsíce, mourovatá holčička

Adopce dne 7.3.2009

Dostala se k nám, když zavolal farář z Holubic, že mu koťátka někdo vysadil na střechu domu. Tento hodný pán se stará o opuštěné kočičky, zřejmě to někdo věděl, ale proč je musel dát na střechu je nepochopitelné.

Odjela do Brna domečku, kde zaplní místo po zemřelé kočičce, která žila převážně doma.

koťátko, cca 2-3 měsíce, holčička

Adopce dne 28.2.2009

Dostala se k nám, když zavolal farář z Holubic, že mu koťátka někdo vysadil na střechu domu. Tento hodný pán se stará o opuštěné kočičky, zřejmě to někdo věděl, ale proč je musel dát na střechu je nepochopitelné.

Bojácná holčička odjela do Bučovic bytu zaplnit místo po zemřelé 15ti leté kočičce.

Zambi, kastrovaná kočička, cca 6 měsíců, mourek

Adopce dne 27.2.2009

Čipovaná, odčervená, testovaná na FIV a FeLv - negativní (5.2.2008), mazlivá. Nalezená v Bučovicích.

Odjela do Brna bytu k dvěma kočičkám.

Jeník, pejsek kastrát, cca 2-3 roky, 30cm, 10kg

Adopce dne 16.2.2009

Bylna dálku adoptovaný studenty ze Střední školy umělecko-manažerské v Brně

Nalezenec z obce Rousínov. Velmi milý a přítulný tolerantní aktivní pejsek. Miluje hračky, nejvíce pískací. Potuloval se týdny. Nalezla jej panička od našeho ex pejska Martyho.

Malý, milý a roztomilý, taková velká čivavka :-) Velice rád a dobře aportuje, nosí míčky do únavy pána :-)

Čipovaný, odčervený, odblešený, očkovaný. Odjel do Svitávky k domečku, kde spí s fenečkou v posteli :-)

kocourek, cca 3 měsíce

Adopce dne 14.2.2009

Přijali jsme jej s dvěma sestřičkami od pana faráře obce Holubice, kterému je někdo vysadil na střechu. Jediný on byl mazlivý, holčičky se bojí.

Odjel do Brna bytu :-)

Myška2, kočička, cca 5 měsíců

Adopce dne 13.2.2009

Odčervená, mazlivá. Nalezená v Brně Kr. Poli - Domov důchodců. Je velmi roztomilá a hodná.

Odjela do bytečku v Brně.

Jarda, kastrovaný kocourek, cca 1-2 roky

Adopce dne 8.2.2009

Byl přijatý jako nález z obce Nesovice, viditelná tržná zranění. Byl vzorným pacientem a rychle se vyléčil. Je mazílek, vděčný. Odčervený, čipovaný. 16.1.2008 testovaný na FIV a FeLV - negativní

Přijela si pro něj milá rodinka z Prahy, kde bude žít v bytě.

Lukášek, kastrovaný kocourek, cca 1,5 roku

Adopce dne 7.2.2009

Milý a tichý kocourek byl nalezen v Brně, je MP Brno kastrovaný a tetovaný. Dobíval se lidem do obydlí a tak byla paní, která se o něj starala donucena jednat.

Zvyklý na pejsky, hodný. Odčervený, očkovaný.

Odjel do Brna bytu.

Simba, kastrovaná kočička, 7 měsíců

Adopce dne 2.2.2009

Kočičku jsme přijali jako malé koťátko z Kroměříže. Nový domov našla v Pze při umísťovací výstavě Sen zviřat. Po 4 měs. nám byla vrácena a díky naší přítelkyni dovezena do útulku zpět. Žila v bytě. Čeká ji kastrace. Očkovaná, odčervená, čipovaná.

Tak konečně snad našla domov napořád :-) Milá rodinky s dětmi. Když jsme Simbu přivezli na místo, lehla do postele a obklopena dětmi vrněla :-) Bydlí nyní v Rousínově bytě.

Cecilka, kastrovaná kočička, 7 měsíců

Adopce dne 1.2.2009

Černá kočička doputovala až z Prahy kde byla zachráněna jako koťátko z ulice. Je plně očkovaná, mazlivá, krásná. Čipovaná.

Odjela do nového domova k našemu ex obyvateli Mikráčkovi :-) Do Brna bytu.

Bára, kastrovaná kočička, cca 5 let

Adopce dne 1.2.2009

Kočička byla dovezena z Tišnova. Byla opuštěná po prodeji statku. Zatím je bojácná, dle nálezkyně je zpočátku nedůvěřivá k novým lidem. Začíná se však mazlit.

Kastrovaná v rámci KOZ 18.9.2008, odčervená, očkovaná.

Odjela do Lulče domečku ke kocourkovi, již poslala fotečky, kde si lebedí v posteli :-)

Jitulka (nyní Sára)

Adopce dne 30.1.2009

kastrovaná kočička, cca 6-7 měs.

Jitulínka, milá kočička odjela do domu své nálezkyně, které po kočičce stýskalo a vzala si ji zpět, bude ji chovat jen doma, Jitulka bude nejspokojenější. Nedivíme se, že paní chyběla, žila s námi doma a také je tu po ní smutno :-)

Sisík (nyní Kuba)

Adopce dne 13.1.2009

kastrovaný kocourek, cca 7 měs.

Koťátko Taury našel domov v Brně bytě ve společnosti krásné modré kočičky Sasanky.

Alan a Alenka

Adopce dne 13.1.2009

kastrovaný mourovatý kocourek a kočička, cca 7 měs.

Koťátka dovezená z Brna Kr. Pole. Oba velice mazliví a krásní, hodní k ostatním kočičkám. Kocourek klasicky objímací a kočička stydlivě mazlivá.

Odjeli čerstvě kastrovaní do nového domova v Brně bytě.

Macy "Mejsi"

 fenka retrívra, cca 1-2 roky, 20kg

Adopce dne 8.1.2009

Fenečka nalezená v obci Nemojany. Toulala se prý již delší dobu. Její výživový stav podprůměrný - podvyživená, slabá na zadní nohy.

Očkovaná, čipovaná, odčervená a odblešená a začala hárat. Díky podpůrné výživě RC a Hills je na tom již lépe, je veselejší, hezky papá. Snaší se hezky s jinými pejsky i kočičkami, dětmi. Je velmi mazlivá, přitulí se tak něžně a užívá si pohlazení. Jistě prožila peklo. Na tělíčku má rozsáhle jizvy které srst dokonale kryje.

Odjela k milující rodině až do Prahy, velmi citliví lidé, prostředí přesně takové, jaké si po tom všem co prožila zaslouží. Odjela v dobrém stavu, hárající, majitelé ji nechají vykastrovat. Současní majitelé hledali pejska po smrti staré retrívřice.

Taura

(1rok), kastrovaná kočička

Adopce dne 9.1.2009

Kočičku jsme s koťátky ( Barbara a Sisík) přivezli z chatové oblasti v Nížkovicích, kde o ně přes léto pečovala nálezkyně. Všechny 3 jsou mazílci velcí. Maminka kastrovaná. K adopci i odděleně, nelpí na sobě. Je velký mazílek, skromná.

Odjela do Brna půdního bytu. Již první den ožila, byla u nás v prostředí dalších kočiček nešťastná, potřebuje být jedna jediná, což se jí splnilo :-)

Kožíšek (Toby)

kastrovaný kocour, 7-8 měsíců

Adopce dne 5.1.2009

Kocourek byl u nás již podruhé - přijatý s dvěma sourozenci jako malé koťátko. Byl vrácen když vyrostl a zpubertil. Majitelé jej nevykastrovali a jeho hravost a zbrklé výpady pro ně byly s dvěma dětmi překážkou. Nakonec našel domov u paní, která se o něj starala 3 týdny, když jej se sourozenci našla, v Rosicích bytě.

koťátko Klárka, 3-4 měsíce

Adopce dne 4.1.2009

Holčičku jsme přijali od majitele, kterému se kočičky množily, v lednu mu stávající kočičky necháme vykastrovat. Odjela do domečku v Pozořicích. Byla u nás léčena z nachlazení, velký mazílek.

Bertík, kastrovaný perský kocourek, cca 1rok

Bobek, kocourek, cca 4 měsíce

Adopce dne 4.1.2009

Plašší kocourek, však vrnící. Dovezen z Brna Kr.Pole, vyhozeni u popelnice. Strávil u nás přes 4 měsíce, z toho 2 v domácím prostředí.

Černý kocourek, kterého jsme přijali z vyholeným tělíčkem byl zanechán majiteli u veterináře. Velice zanedbaný, proto bylo třeba vyholit plsti.

Kluci odjeli do domečku v Mouchnici, snad si brzy zvyknou, dle zpráv je Bertik již pánem domu, ale Bobek se stále bojí. Žijí společně s dvěma psími kamarády. U nás byli nerozlučnými kamarády.

Baretek, mourovaté koťátko kluk 4 měsíce

Adopce dne 23.10.2009

Nález Kyjov. Postižení, drcnutý vyskozdviž. vozíkem, hlavička na bok, neurologická porucha, může se zlepšit vývojem. Ouško nosí jako by měl na bok baret ....je velký mazílek, kontaktní.

Odjel do Tišnova bytu k manželům, kterým jsme Baretka drželi měsíce a měli jej adoptovaného na dálku.
Obrazek   

Matýsek, kastrovaný kocourek, cca 5 let

Adopce dne 22.10.2009

Od ženy v soc. tísni, zvyklý žít v bytě.

Velký mazel, skromný, tichý. Matýsek měl škaredý zánět ouška, proto vypadal tak smutně, nyní je už veselý kluk :-) Zánět byl hodně starý.

Matýsek přibral, zkrásněl, omládl ! Musíme se šourat nohama, abychom na něj nešlápli, dělá osmičky kolem nohou, veliký mazel.

Kastrace, čip, test FIV a FeLV - negativní - 15.6.2009
ObrazekObrazek   

Věruška , kastrovaná kočička, cca 10 let

Adopce dne 21.11.2009

Na dálku adoptovaná panem Radkem Polachem

Kočičku jsme přijali z prostředí bez péče. Je v dobrém stavu, trošku baculka :-) Velmi mazlivá.

Liduška, kastrovaná kočička, cca 10 let

Kočičku jsme přijali z prostředí bez péče. Velký mazlík.

Vrácená z adopce - finanční krize rodiny. Vše však nese výborně, hned se s kočičkami pomazlila a šla na své oblíbené místečko.

Holky odjely spolu do Brna domečku ke starší paní, která ztratila kocourka a je velmi zodpovědnou chovatelkou :-)
Obrazek   

Milenka, kastrovaná kočička, cca 5let

Adopce dne 21.11.2009

Krásná tricolor holčička byla odložena majiteli z Kroměříže, kterým dělala 5 let společnost z důvodu alergie. Je velmi mazlivá a vděčná, nebylo s ní hezky zacházeno. Zatím se psychicky zotavuje, vypadá u nás spokojená, zasloužila by si klidný domov v bytě, kde žila cely svůj život. Je velmi mazlivá a vděčná, s kočičkami se snáší dobře.

Odjela ke starší milé paní do Brna bytu, konečně najde svůj klid.
Obrazek   

Pája, kastrovaný kocourek, 7 měsíců

Adopce dne 13.11.2009

Kocourek z Lovčic kde se paní z fin, důvodů dále nemohla starat o 4 kočičky, jeho sourozence, odjel do Blanska bytu.
Obrazek   

Sněhuláček, kocourek, cca 3 měsíce

Adopce dne 7.11.2009

Byl vyhozený na benzínce v Křižanově z auta, které odjelo. Nálezci mají doma již kočiček hodně, proto nás poprosili o pomoc. Kocourek je úžasný mazel, musel žít doma a být vymazlovaný dětmi. Huňatý bílý, má jen pár šedých chloupků na hlavičce.

Odjel do Olomouce bytu k milé rodince.
Obrazek   

Kočička, cca 3měsíce

Adopce dne 5.11.2009

Nalezenec z Brna Lesné, plašší holčička odjela do Brna bytu.
Obrazek   

Tadeášek a Leontýnka

Adopce dne 8.11.2009

Sourozence jsme přijali od majitelky, která je již nechtěla, žili venku. Odjeli pár dní po příjmu, zalíbili se našim přátelům, kteří ztratili kocourka. Mají se jako v ráji :-)
Obrazek   

Teddy, pejsek Ovčák Malinois ( bez PP)

Adopce dne 28.10.2009

Tedík odjel do bytu v Hradci Králové k milým nadšencům jeho plemene.

Pejska jsme odebrali majiteli za týrání, bez KVS, která před půl rokem shledala další 2 psy majiele v pořádku - majitel vydá i tyto pejsky za úplatu. Jsou bez vody a žrádla, krmí je zdejší důchodkyně a jsou majitelem vypouštěni, aby se nažrali. MP Bučovice situaci neřeší, přestože jsme na ni několikrát písemně upozorňovali. Ostatní pejsky postupně příjmeme - jde o středního krásného krátkosrtstého oříška a křížence labradora (větší vzrůst než lab.)- psi, hodní.

Teddy byl extrémně podvyživený, dehydrovaný. Je to však silný kluk a již po pár dnech prosperuje, je velmi veselý a vděčný, na cokoliv v ruce se bojí, na pejsky i kočičky je moc hodný, hravý, veselý, vděčný za teplý kotec a výběh (byl zavřený a uvázaný ve studené kůlně bez podestýlky).

Nyní odčervený, podpůrná léčba - Multidog, Plerasan.
Obrazek   

Mila, kočička, cca 12 týdnů

Adopce dne 28.10.2009

Odjela do Adamova bytu, kde bude druhou kočičkou.

K odběru ihned se souhlasem budoucí kastrace na náklady útulku. Nalezenec z Brna u přejeté maminky. Novou maminku u nás nepřijala, je připravená jít životem sama statečně :-) Mazílek, velmi hravá, ráda kouše ve hře, děti může bolet. 3x odčervená.
Obrazek   

Blackynka, holčička, cca 5 měsíců

Adopce dne 20.10.2009

Milou kočičku jsme odvezli do adopce do domečku v Brně, kde má 2 kamarádky kočičky, jednu stejně starou, žijí jen doma, její nové jméno je Samanta :-) Prý kvůli sametovému kožíšku.

K odběru ihned se souhlasem budoucí kastrace na náklady útulku. Již zdravé a aktivní, veselé, více hned jak najdeme trošku času, z dovádění na dvoře, honí se s pejsky :-) Jsou velmi mazlivé, šikovné a chytré, jsou rády spolu, ideální pro člověka, který touží po dvou mazlících. Jsou rády spolu. 2x očkované, plně odčervené.

O sestřičku Aničku přišla útokem pejska Soničky, ze situace jsme se poučili a pořádně smutkem potrestali.
Obrazek   

Charlie, pejsek, cca 1rok

Adopce dne 18.10.2009

Nalezenec z Nevojic našel domov v Brně v bytě.  Strávil u nás měsíc, učastnil se Fryštackého dogrekkingu. Na úřadě strávil 2 měsíce.
Obrazek   

černý kluk Richie, 3 měsíce

Adopce dne 10.10.2009

K odběru ihned se souhlasem budoucí kastrace na náklady útulku.

Mazlík s bílou náprsenkou - největší na fotografii, jeho kamarádi mají již nový domov :-)

Odčervený.
Obrazek   

 Chille, perská kočička kastrovaná, cca 3roky

K adopci i odděleně, nelpí na sobě. Kocourek je skromný tichý hodňoučký, kočička je pravá dáma mazlivá, ale žádná kočička na ni nesmí sáhnout :-) Na člověka se může umazlit :-)

Nově vykoupaní a upravení MVDr. Fábíkovou a Evou Koukalovou terapií Iv San Bernard - velmi děkujeme, foto zpracujeme.

2x očkovaní, odčervení.

Dostali se k nám, když je jejich majitel vypustil na sídlišti ve velmi zanedbané stavu. Nyní jim ostříhaná srst dorůstá a jsou krásní.
Obrazek   

Moureček, kocourek, cca 4 měsíce

K odběru ihned se souhlasem budoucí kastrace na náklady útulku.

Mazílek, hodný hubeňounký dlouhonohý kluk, tak by toužil být v novém domově, užívá si každé minuty naší přítomnosti.

Odčervený.
   

2koťátka, jsme velmi zaneprázdnění, zpracujeme ve chvíli volna, děkujeme za pochopení...

3černá koťátka
ObrazekObrazek   

Janička a Mikšík, 2 měsíce
Obrazek   

Peru
Obrazek   

Soňa
Obrazek   

Honzík
Obrazek    Domov našla kočička Betynka a 5 koťátek, doplníme, děkujeme za pochopení.
Obrazek   

Kora, nyní Milošek, korelák cca 3roky

Odjel do nového domova nadšených a milujících zachránců a chovatelů papoušků, kde má spoustu kamarádů. Co nejdříve se s vámi podělíme o video, kde je Milošek tak nadšený korelým kamarádem, že z toho nejdříve kvoká jako slepička a poté kokrhá jako kohoutek :-)

Milošek byl od chovatele, pro kterého byl bezcenným materiálem, měl u druhé nožičky pouze pahýl - kuna.
Obrazek   

koťátko z Uh. Brodu

Klučík odjel do Moravan k naší kamarádce, kde bude žít v domečku s pelíškem uvnitř. Již poslal MMS z polední siesty z gauče :-)
Obrazek   

Mau, kastrovaná kočička, cca 2 roky

Kočičku jsme přijali jako toulavou kočičku z kasáren v Bučovicích. Její krásný puntíkovaný vzhled upoutal její novou paničku, která si ji odvezla domů do Brna domečku, kde žije uvnitř společně se třemi psími kamarády.
Obrazek   

Sula, kastrovaná kočička, cca 3 roky

Kočičku jsme přijali od nálezce z Holásek. Měla 2 koťátka, nyní je v nabídce její synáček, holčička již našla domov. Sula byla čipovaná, dle kterého jsme zjistili, že si jí majitelé vzali z městského útulku v Brně. Sulu hledají půl roku, ale jejich situace se změnila a již jí nemohou mít. Doufejme, že nám alespoň pomohou s náklady za kočičku, které dosahují jen během prvního měsíce 1700,. bez krmení (kastrace, test, odčervení - Stronghold, dvojí vakcinace PCHR)

Sula je nyní čipovaná a odčervená. Je velký mazlík. Kastrace, test FIV a FeLV - 16.6.2009 negativní , 1x očkovaná

   

Šmudlinka, kočička koťátko

Nalezenec z Brna Lesné odjela ke svému bráškovi po léčbě vředu na očičku. Bydlí v Brně bytě společně s dvěma kočičími kluky.
Obrazek   

Dášenka, hárající fenka křížence teriéra, cca do 1 roka věku, 8kg, 30cm

Rezervovaná, pojede po přeočkování do Ostravy a bude domácím mazlíčkem dcery paničky našeho Vita :-)

Kastrace proběhne již v novém domově.

Dobře živenou fenečku jsme přijali od MP Slavkov, kde strávila 5 týdnů. Nalezena toulající se po Slavkově. Velmi milá, i na kočičky reaguje hezky, je však vidět, že s nimi dříve v kontaktu nebyla. Nyní hárá, nevíme jak dlouho.

K adopci bude po kastraci. Očkovaná, odčervená, odblešená.
Obrazek   

Vito, kastrovaný pes anglického kokršpaněla, handicap, cca 10let, 12,5kg

Adopce dne 3.7.2009

Na dálku adoptovaný Karlem Ryšavým

Vito odjel díky vysílání Chcete mě do Ostravy k nejhodnější paničce jakou mohl mít, do bytu. Pan Přidal pracuje na protézce pro Vita, majitelka jej bude kontaktovat.

14.1.2009 - Vito, pejsek angl. kokršpaněla, cca 10 a více let, 12,5kg, ev. č. 2009/003P, nalezený v obci Malínky.

Pejsek je starý, vyhublý a má zdeformovanou přední packu.

15.1. - vyšetření na VFU Brno - problém packy je neurologický, kosti jsou v pořádku. Nasazená léčba antb. a B-neuronu a nyní budeme vyčkávat. Pejsek je apatický, nežere, málo pije. Dokrmujeme  Calo pet, Reconvalescent, konz. Hill senior, napájíme.

Plánujeme návštěvu MVDr. Mullerové - homeopatky a na 22.1. je Vito objednaný k Evičce do salonu Feride - vykoupeme a uděláme z něj ještě většího fešáka :-)

22.1.2008 - objednán při kontrole na myelografické vyšetření, popř. dle potřeby CT, tato vyšetření budou stát cca 14tis. Prosíme, pokud můžete, pomozte, obec, kde byl pejsek nalezen jistě nezaplatí takovou sumu. Těmito vyšetřeními snad zjistíme, proč má Vito nožku ochrnutou a druhou přední slabou. Musíme věřit, že je problém řešitelný, zasloužil by si příjemné stáří. Je moc hodný, na kokříka :-)

28.1.2008 - bohužel neměl Vito štěstí a problém ochrnuté packy je v přetrhaných nervových řetězcích. Toto poškození je neřešitelné. Budeme jej vykrmovat a dopovat vit.B, více udělat nyní nemůžeme. Packa se mu zatím neodírá, lékař doporučil v budoucnu packu amputovat nebo používat ochranné pomůcky jako botičky. Vitísek je veselý, vděčný, moc milý a hodný, úplně změnil naše postoje ke kokříkům :-) Určitě je vhodný jen do bytu, na krátké čuchací procházky, schody zvláda hezky s vervou, chodí bez vodítka. Nyní jej čeká vakcinace, odčervení a čipování.

Vyšetření, při kterých byl Vito hospitalizovaný na VFU nás stála necelých 9 tis.

Nyní homeopatická léčba - Třezalka, Kalmia Latifolia, Hypericum perforatum
    mnoho koťátek, z časových důvodů zpracujeme hned jak to čas dovolí.... děkujeme za pochopení.
Obrazek   

Špagetka, kastrovaná kočička, cca 1 rok

Adopce dne

Nalezenec z Domova důchodců na Kociánce našla domov v bytě ve společnosti našeho kocourka Koreho.
Obrazek   

Moja, kastrovaná kočička, cca 1 rok

Adopce dne 16.6.2009

Odejla do Šakvic k našim přátelům a kočičkám z Tibetu Olince a Valince :-)

Kočička byla sponzorsky kastrovaná v ordinaci Xenopus, je bez tetování, čip bude aplikován. Přijali jsme ji jako toulavou březí kočičku z Bučovic, vyhublou, smutnou.

Zotavuje se, je velmi čistotná a milá, velmi mazlivá.

Odčervená. Test FIV a FeLV při kastraci negativní. 1x očkovaná (PCHR)
Obrazek   

Dlouhostrsté koťátko nar. 16.4.2009 - černý chlapeček

Adopce dne 16.6.2009

Koťátko Micinky z Adamova odjelo do Šumperka domečku, kde bude žít uvnitř a až vyroste, může i na zahrádku.
Obrazek   

Rezavé koťátko z Archlebova

Adopce dne 16.6.2009

Plaché koťátko odjelo do Šaratic domečku, kde bude žít převážně doma.
Obrazek   

Murinka, kočička, cca 10 týdnů

Adopce dne 15.6.2009

Odjela do Kyjova, kde bude žít v bytě, jak je zvyklá :-)

Přijatá od majitele, který ji dostal od svých dětí a nemohl si ji ponechat, slíbil plné uhrazení kočiččiných nákladů.

Je mazílek, krásná a milá, zdravá. U nás od 9.6.2009. Odčervená (Stronghold 15mg)
Obrazek   

Koťátko z Holásek, dlouhosrstá holčička

Adopce dne 14.6.2009

Odjela do Rousínova domečku, kde bude žít nyní doma, později střídavě dle chuti i venku :-)
Obrazek   

Bryt, pejsek českého fouska s PP, 8 měsíců, 30kg, 65 cm

Adopce dne 13.6.2009

Odjel k moc hodné paničce do Opavy :-) Druhou operací projde již z nového domova :-) Děkujeme Daně Bočkové za inzerci Bryta na stránkách loveckých psů v nouzi, přes které nová panička Bryta našla :-)

Na dálku jej podporovala vitamíny, chondroprotektivy a krmením Lucka Vytrhlíková

Pejska jsme přijali 24.4.09 od KOZ Mokrá o.p.s. Jeho majitel se jej vzdal poté, co u něj byla zjištěna silná dysplazie, operativní řešení je velmi nákladné, pejskovi hrozilo utracení, ale dostal šanci díky KOZ Mokrá a za 2 týdny půjde na operaci, hledáme pro něj milujícího pána (finančně dobře situovaného - méně náročnější operace potřebná do roka věku i na druhé noze) Je mazel, má základní výcvik, plně očkovaný a ošetřený s Pasem a Průkazem původu. Ve smečce se snese hezky, je spíše bojácný a podřízený ostatním, ke kočičkám je také hodný. Najde pána, kterému nebude vadit jeho postižení? Nyní malinko kulhá na levou nožku a má bolesti.

Dg: těžká dysplazie kyčelních kloubů, subluxace kyčelních kloubů bez operace velice nepříznivá prognosa,časem neschopnost pohybu jediné řešení je velice náročná a nákladná operace: trojitá osteotomie pánve-cena operace na jedné noze je 28-30 tis Kč.Rekonvalescence probíhá cca 4-6 týdnů a spočívá v zajištění klidového režimu. MVDr. Kateřina Dvořáková, klinika A-Z MVDr. Snášila.

Operace je pánovaná na 14.5.2009, držme mu pěsti :-)

15.5. - Bryteček vše krásně zvládl, co se bolesti týče, i přes další bolest této náročné oprace se mu ulevilo, kyčel má opět v jamce a zotavuje se.

Bryt žil uvnitř domu, je vychovaný. Očkovaný, čipovaný, odčervený. Po obou operacích bude moci žít plnohodnotný život domácího mazla.
Obrazek   

Sheri, kastrovaná kočička, cca 3 roky

Adopce dne 13.6.2009

Odjela do Nezamyslic bytu k milující kočičí rodince:-)

 Dovezena KOZ Mokrá, 4 kočičky jsme přijali po smrti majitelky, byly zvyklé žít v bytě. Jsou velmi mazlivé. Sheri je velmi mazlivá, potřebuje svůj stereotyp, je vhodná do klidnější rodiny. Očkovaná PCHR( i FeLv), odčervená, čipovaná. 16.1.2008 testovaná na FIV a FeLV - negativní
Obrazek   

Šárka, kastrovaná kočička, cca 3 roky

Adopce dne 13.6.2009

Kočičku jsme odvezli do Šakvic domečku, kde si to Šárinka hned prozkoumala a prohlásila, že tady je doma :-) Musí se ještě skamarádit s pejsekem, který byl zvyklý na kocoura, Šárka má pejsky ráda :-)

Dovezena KOZ Mokrá, 4 kočičky jsme přijali po smrti majitelky, byly zvyklé žít v bytě. Jsou velmi mazlivé. Tato kočička objímá. Velmi mazlivá. Otírá se o pejsky. Chybí ji přední spodní zoubky a tak má většinou vyplazený jazýček, je vhodná kamkoliv, všude bude spokojená, když bude v teple a s milujícími lidmi. Očkovaná PCHR i M, odčervená, čipovaná. 16.1.2008 testovaná na FIV a FeLV - negativní
Obrazek   

Micinka, kastrovaná kočička, cca 2 roky

Adopce dne 13.6.2009

Nalezená kočička z Adamova odjela k sousedům své zachránkyně a bude třetí kočičkou milující rodiny.
Obrazek   

 Dlouhostrsté koťátko nar. 16.4.2009 - tricolor holčička

Adopce dne 12.6.2009

Koťátko Micinky odjelo do Dolních Louček domečku, kde bude žít uvnitř i venku dle chuti. Nejplašší koťátko Micinky je podle zpráv již mazílek.
Obrazek   

Kočička, nar.16.4.2009

Adopce dne 10.6.2009

Odjela do Písku u Jablunkova k mamince našich přátel, do domečku, kde bude společně s pejskem rodinným mazílkem.
ObrazekObrazek   

Maminka, její 3 koťátka a Swimík

Adopce dne 2.6.2009

Všech 5 odjelo k Pelhřimovu k rodince s velmi milujícím přístupem :-) Za čas se za nimi pojedeme podívat, paní nás denně informuje :-)

20.5.2009 březí kočička cca 1rok, 25.5. porodila 3 koťátka, nejspíše kluky a je adoptivní šikovnou maminkou Swimíka :-)

17.5.2009 Swimík (M, cca 10dní) Miminko se k nám dostalo z přilehlého potoka, někdo topil koťátka a Swimík měl tolik síly, že se zachytil o břeh a volal, až přivolal holčičku z vesnice, která jej přinesla k nám.  Když jsem jej vzala do ruky, byl jako kus ledu studený, mokrý, zablácený. Nechtěl pít mlíčko, tušila jsem, že je zle. Po poradě s lékařkou jsme jej napíchali Glukozou a po hodině začal sát z kojící láhve :-) Posilujeme jej Calopetem a pelíšek má na topném tělese, jediné co mu teď chybí je kočičí kožíšek, kam by se přitulil, naše kastrované kočičky na něj prskají, takže mazlíme a nosíme jak jen to jde a věříme, že to zvládne, je to bojovník :-) Chodíme kolem něj po špičkách, jsme rádi, že spinká, jakmile nás uslyší, začně tuze naříkat :-) V den, kdy měl nastat jeho den smrti zrovna otvíral očička a ze zkušenosti dvou porodů u nás je to 10tý den.
Obrazek   

Rek, pejsek kastrát, malý kříženec jadgteriéra? :-), cca 5 let, 30cm v kohoutku, 9,3kg ev.č. 0102

Na dálku adoptovaný Terezou Fortuníkovou, skutečná adopce možná

Reček je od 30.5. v adopci u milé rodinky v Bratčicích, držme mu pěsti, ať vše hezky zvládne, zatím se bojí :-(

Nové zprávy - Reček se začal zubit - jeho těšící se úsměv :-)

Pejska k nám dovezl starosta obce Křižanovice od tamního alkoholika. U nás je od 27.5.2008.

Z počátku strachem kousal, nyní je to mazlík. Nezažil pěkné zacházení a tak neveděl na čem je. Bojí se očkování, košíku, vodítka. Je hbitý, aktivní, veselý, vděčný. Může být i venkovním pejskem, na byt by si také zvykl - na vodítko s velkou dřinou. Má panickou hrůzu z uvázání. Očkovaný, čipovaný, odčervený, odblešený, kastrovaný 7.7.2008 - MVDr. Zobač. Miluje všechna zvířátka.

Krásně navolno poslouchá, košík a vodítko však sabotuje - má velký psychický blok, jinak je veselý, šťastný, potřeboval by pánečka s domečkem, kde by se venčil a na procházky chodil navolno. S námi jezdí autem k lesu na procházky, je šikovný. Do náruče se chytit nechá. Jakmile se naznačí jakákoliv manipulace s vodítkem, obojkem, začne čůrat strachy, dostane se do křeče a rychle kmitá jako ryba na suchu, nelze jej chytit, poté se snaží cvaknout zubama. Tedy pokud není vodítko, je klid a mír :-)

Žije u nás v domácím prostředí, zvyklý na bytový režim.
Obrazek   

Kristýnka, fenečka boxera bez PP, nar. 12.11.2008

Adopce dne 23.5.2009

Na podnět manželů Zapletalových přispívají lidé libovolnou částkou na reoperaci Kiki k ulehčení nákladů pro nové majitelé ( na účet útulku, následně předáme klinice A-Z kde bude Kiki reoperována).

Fenečku jsme přijali od KOZ Mokrá o.p.s. Majitelka přišla do ordinace s pejskem se zlomenou nohou a z finančních důvodů se Kristýnky vzdala. Díky KOZ Mokrá byla operovaná.

Odjela do Dolních Břežan u Prahy k milé rodince, která přijede do Brna na reoperaci zlomeniny - vyjmutí fixačního materiálu a podepsali prohlášení, že nikdy nepřipustí fenku k nakrytí.

Očkovaná, čipovaná. Operovaná 24.4.09 (tříštivá zlomenina kolene), v útulku od 26.4.09, klidový režim 6 týdnů.
Obrazek   

Natálka, kastrovaná kočička, cca 5 let

Adopce dne 17.5.2009

Na dálku adoptovaná rodinou Koblížků od naší Wendy a Cvrčka, kteří si jí nakonec odvezli skutečně domů :-)

Strávila u nás jeden rok, byla bázlivější, však milounká, posledních pár měsíců žila s námi doma. Odčervená, očkovaná PCHR i M, čipovaná.

Kastrace v rámci grantu KOZ - 21.5.2008
   

Macík, kastrovaný kocourek, cca 10 let

Adopce dne 17.5.2009

Macíček odjel do Brna bytu ke starší paničce a kočičce.

Dostal se k nám z Rousínova se třemi kočičkami, kde žili na opuštěném místě, o přijetí nás požídali lidé, kteří je krmili.
   

Snížek, kastrovaný kocour, cca 3 roky

Adopce dne 16.5.2009

Snížeček odjel ke Źďáru n. Sázavou do domečku, kde bude žít uvnitř s dvěma pejsky.

Dostal se k nám při odchytu toulavých kočiček v Bučovicích. Byl velmi mazlivý, však slabý, nemocný a posetý klíšťaty, šedý. Odešel již zotavůjící se a bílý :-)
Obrazek   

Pupík, kocourek, cca 6 měsíců

Kocourek se potuloval v Bučovicích, dle huňaté srsti žil venku v mrazech, je mazílek, ale vždy napozoru, když se lekne, hned se brání syčením, jak se ho však člověk dotkne, hned je to vrnící mazílek.

Odjel do Brna bytu ke kočičce z útulku v Bzenci, která je již na náš grant kastrovaná.

Odčervený 2x, očkovaný PCHR 1x, na kastraci je ještě mladý.
Obrazek   

Barunka, fenečka dobrmana

Fenečku jsme přijali od KOZ Mokrá, panička se jí vzdala, nemohla zaplatit operaci zlomené nohy. Barunka u nás strávila 2 dny a vrátila se k paničce, která si vzala půjčku a operaci uhradila :-) Šťastný konec, Barunka byla moc šťastná.
Obrazek   

Mikeš, kastrovaný kocour, cca 1 rok

Adopce dne 28.4.2009

Přivezen od majitelky z Nevojic, která 5 kočiček již nechtěla. Krásný s delší srstí, bojácný, odčervený, očkovaný 2x PCHR + 1x M - plísně, 24.2.2008 - test FeLv a FIV - negativní

Odjel do Topolan u Vyškova, kde zaplní místo po zemřelém kocourkovi v domečku.
Obrazek   

Zorinka, fenka, 2 roky, 35cm, 10kg

Adopce dne 25.4.2009

Zorinku jsme přivezli z LOZ Bzenec, který je přeplněný. Tam strávila karanténní dobu. U bývalé majitelky rodila štěňátka nepřetržitě, byla uvázaná na neoploceném pozemku.

Do útulku se dostala od majitelky, která ji chovala na řetězu. Je miloučká, hodná ve smečce u nás nekonfliktní až úžasná :-)

Odčervená, u nás od 9.4.2009, hárala.

Odjela již nevoňavá do nového domova do Brankovic k pejskovi a fenečce Sáře. Setkáme se s ní, když ji povezeme na kastraci :-)
Obrazek   

Mourinka, kastrovaná kočička, cca 6 měsíců

Adopce dne 18.4.2009

Odjela do Ráječka do domečku ke kocourkovi, podá zprávy, jak si zvykla :-) Držíme pěsti.

Přivezena od majitelky z Nevojic, která 5 kočiček již nechtěla. Během její péče o jednu kočičku vytvořila dalších 8 kočiček. Malinká, zatím se bojí, odčervená očkovaná 2x.

17.2.2008 - test FeLv a FIV - negativní
Obrazek   

Berty, kastrovaný pejsek, cca 1 rok, 35cm, 10kg

Adopce dne 10.4.2009

Odjel do Prahy bytu s krásnými kšíry na autopás :-)

U nás od 10.3.2009 , týraný pejsek z Rohatce.

Majitelé nechali v domě 9 pejsků a odjeli, město Rohatec se postaralo o umístění do útulků, nebo se o ně v domě stará.

Ač je to neuvěřitelné, je zvyklý na venčení, svůj kotec si udržuje čistý. Je vhodný do bytu, neštěká, je velmi poslušný, na druhou stranu rozverné nevybouřené štěňátko veselé.

2x očkovaný (DHPPi L R, čipovaný, odčervený
ObrazekObrazek   

Filip a Monty, kastrovaní kocouři, 1,5 roku

Adopce dne 10.4.2009

Kluci se k nám dostali spolu s celkem 11ti sourozenci, příbuznými kočičkami od soc. slabé ženy, která se dostala do nouze a musela se kočiček vzdát, sama neměla kde bydlet. Po půl roce se z krize dostala a chtěla zvývající kočičky zpět ( v té době již jen Monty a Filip). Kluky jsme jí vezli a viděli, že opravdu začíná znovu žít v pěkném bytě, se spoustou energie v novém zaměstnání. Za 2 měsíce nám volala, že stojí na ulici (byly mrazy) a nemá kam jít a kočky má v přepravce (včetně Vilíka, kterého měla u sebe). Nemohli jsme se vydat do Brna a tak požádali rodiče, aby kocourky přijali a druhý den jsme si je chtěli vyzvednout. Rodiče mají jen pejska z Kociánky a velký byt. Když jsme druhý den přijeli, maminka řekla, že můžou kočičky zůstat a budou k adopci od nich :-) Jenže jak uplynulo pár měsíců, kluci jsou vnoučaty, které rodiče zatím nemají a mají se pohádkově. Hlavně jsou spokojení, šťastní a rodičů by už chyběli, kdo by s nimi vstával a vypravoval je do práce :-) Pejsek Ťapinka se musí po ránu budit :-)

Kluci jsou tedy nyní Brňáci z Bohunic.

Plně očkovaní, kastrovaní, čipovaní, odčervení.
Obrazek   

Ela, kastrovaná kočička, cca 3 roky

Adopce dne

Elinka našla nový domov v domečku v Žarošicích, kde má 2 kamarády a ti spinkají s paničkou v posteli :-)

Nalezená v Marefích. Při kastraci bylo zjištěno, že je chudinka již kastrovaná, nyní dostala tetování, už to každý konečně pozná.

Krásná, mazlivá želvovinová kočička.

Odčervená, čipovaná, očkovaná.
Obrazek   

Zuzanka, kastrovaná kočička, cca 3 roky

Adopce dne

Zuzi odjela do Brna bytu :-)

Dovezena KOZ Mokrá, 4 kočičky jsme přijali po smrti majitelky, byly zvyklé žít v bytě. Jsou velmi mazlivé.

Zuzanka je ze všech kočiček nejmazlivější, na každého hned spustí své "ňa ňa" a chce do náruče a když to člověk neakceptuje, skočí si tam sama, pak se otírá, dokud není spokojená :-)

Očkované, odčervené, čipovaná.

16.1.2008 testovaná na FIV a FeLV - negativní
Obrazek   

Kore, kastrovaný korourek, cca 8 měs.

Adopce dne

Odjel k úžasným páníčkům do Brna bytu. Neodradila je jeho plachost a pilně na ní doma pracují a radují se z každého úspěchu - např. když za nimi příjde sám do postele :-)

Kocourka jsme přijali společně se čtyřmi sourozenci ze Šlapanic. Jediný on se začal o okolí zajímat, ostatní kočičky byly divoké a v našem režimu jsme nebyli schopni je ochočit (našli domov u paní, která se jim může věnovat neustále). Kore je velice zvědavý, když se příjde pomazlit jiná kočička, hned příjde také a ducne čelíčkem do ruky, pak však hned utíká. Odčervený, čipovaný.
Obrazek   

Honza, kastrovaný kocour, cca 1 rok

Adopce dne

Odjel k naší Simbě, nyní Micce, už jsou kamarádi velcí, ze začátku klasicky žárlivost a prskání, Honzík měl strach.

Přivezen od majitelky z Nevojic, která 5 kočiček již nechtěla. Během její péče o jednu kočičku vytvořila dalších 8 kočiček.

Veliký, krásný, velmi mazlivý, odčervený, očkovaný.

Nyní antibiotika - nachlazení.

24.2.2008 - test FeLv a FIV - negativní
Obrazek   

Eny, kastrovaná kočička,  necelý 1 rok

Adopce dne 21.3.2009

Přijali jsme ji, když jsme v sousední vesnici jeli pro 2 kočičky na kastraci. Majitel nám sdělil, že má jeho matka ještě kočku a zda bysme jí nemohli rovnou i zlikvidovat. Paní poté od vrat křičela: " Já ju nechcu zpátky" :-( Je krásná, mladá, bude mazílek, nyní je zmatená ze změny a zároveň kastrace. 6.2.2008 - test FeLv a FIV - negativní, odčervená, očkovaná.
Obrazek   

Zuzanka, fenka jezevčíka, cca 1 rok

Adopce dne 19.3.2009

Krásné holčičky nám dovezly paní doktorky z Klubu ochránců zvířat o.p.s. Majitel nejdříve nabízel štěňátka, poté nechtěl ani fenečku. Tu údajně nechal nakrýt stejným jezevčíkem. Zuzanka maminka je velmi mazlivá a hodná, poslušná, vděčná.  Odčervené 2x, čipované, mají první vakcínu.

Adoptovaná byla  s podmínkou kastrace do Brna domečku milé paní, která před 2 měsíci dochovala křížence jezevčíka Ťapinku 15let.
Obrazek   

štěňátko Pája, fenka, 8 týdnů

Adopce dne 18.3.2009

Krásné holčičky nám dovezly paní doktorky z Klubu ochránců zvířat o.p.s. Majitel nejdříve nabízel štěňátka, poté nechtěl ani fenečku. Šteňátko je veselé, zdravé, hravé a dravé :-) Tedy maximálně v pořádku. Odčervené 2x, čipované, mají první vakcínu.

Budoucí panička, studentka veterinární fakulty ji po prvním hárání nechá vykastrovat, odjela do Brna.
Obrazek   

kočička, kastrovaná kočička, 6 měsíců

Adopce dne 14.3.2009

Přivezena od majitelky z Nevojic, která 5 kočiček již nechtěla. Během její péče o jednu kočičku vytvořila dalších 8 kočiček.

Malinká, zatím se bojí, odčervená, očkovaná.

17.2.2008 - test FeLv a FIV - negativní

Odjela do Hodonína domečku, kde bude žít jen doma.
Obrazek   

Kristýnka, kastrovaná kočička, cca 2 roky, 5,2kg

Adopce dne 17.3.2009

Mourovatá kočička přijatá z ulice Štěpánská v Brně. Je většího vzrůstu, milá a mazlivá. Dělá osmičky kolem nohou.

Očkovaná, odčervená, kastrovaná 8.8.2008 (KOZ), čipovaná

Největší kočička útulku odjela do Brna bytu, ještě si po mě zasteskla, když jsem odcházela, ale již večer se mazlila s pánečkem :-) U nás strávila půl roku, poslední měsíce u nás doma, byla nevyzpytatelná, ale našli jsme k ní cestu.
Obrazek   

Boženka, kastrovaná kočička, cca 1 rok

Adopce dne 14.3.2009

Po smrti majitelky zůstala opuštěná a přijatá na požádání KOZ, kteří uhradili její očkovaní, testy. Je mazlivá, zvyklá na klid, při větším ruchu se bojí.

11.2.2008 - test FeLv a FIV - negativní, očkovaná, čipovaná.

Odjela do Brna bytu k moc hodné paničce.
Obrazek   

 koťátko Viki, cca 3 měsíce, mourovatá holčička

Adopce dne 7.3.2009

Dostala se k nám, když zavolal farář z Holubic, že mu koťátka někdo vysadil na střechu domu. Tento hodný pán se stará o opuštěné kočičky, zřejmě to někdo věděl, ale proč je musel dát na střechu je nepochopitelné.

Odjela do Brna domečku, kde zaplní místo po zemřelé kočičce, která žila převážně doma.
Obrazek   

koťátko, cca 2-3 měsíce, holčička

Adopce dne 28.2.2009

Dostala se k nám, když zavolal farář z Holubic, že mu koťátka někdo vysadil na střechu domu. Tento hodný pán se stará o opuštěné kočičky, zřejmě to někdo věděl, ale proč je musel dát na střechu je nepochopitelné.

Bojácná holčička odjela do Bučovic bytu zaplnit místo po zemřelé 15ti leté kočičce.
Obrazek   

Zambi, kastrovaná kočička, cca 6 měsíců, mourek

Adopce dne 27.2.2009

Čipovaná, odčervená, testovaná na FIV a FeLv - negativní (5.2.2008), mazlivá. Nalezená v Bučovicích.

Odjela do Brna bytu k dvěma kočičkám.
Obrazek   

Jeník, pejsek kastrát, cca 2-3 roky, 30cm, 10kg

Adopce dne 16.2.2009

Bylna dálku adoptovaný studenty ze Střední školy umělecko-manažerské v Brně

Nalezenec z obce Rousínov. Velmi milý a přítulný tolerantní aktivní pejsek. Miluje hračky, nejvíce pískací. Potuloval se týdny. Nalezla jej panička od našeho ex pejska Martyho.

Malý, milý a roztomilý, taková velká čivavka :-) Velice rád a dobře aportuje, nosí míčky do únavy pána :-)

Čipovaný, odčervený, odblešený, očkovaný. Odjel do Svitávky k domečku, kde spí s fenečkou v posteli :-)
Obrazek   

kocourek, cca 3 měsíce

Adopce dne 14.2.2009

Přijali jsme jej s dvěma sestřičkami od pana faráře obce Holubice, kterému je někdo vysadil na střechu. Jediný on byl mazlivý, holčičky se bojí.

Odjel do Brna bytu :-)
Obrazek   

Myška2, kočička, cca 5 měsíců

Adopce dne 13.2.2009

Odčervená, mazlivá. Nalezená v Brně Kr. Poli - Domov důchodců. Je velmi roztomilá a hodná.

Odjela do bytečku v Brně.
Obrazek   

Jarda, kastrovaný kocourek, cca 1-2 roky

Adopce dne 8.2.2009

Byl přijatý jako nález z obce Nesovice, viditelná tržná zranění. Byl vzorným pacientem a rychle se vyléčil. Je mazílek, vděčný. Odčervený, čipovaný. 16.1.2008 testovaný na FIV a FeLV - negativní

Přijela si pro něj milá rodinka z Prahy, kde bude žít v bytě.
Obrazek   

Lukášek, kastrovaný kocourek, cca 1,5 roku

Adopce dne 7.2.2009

Milý a tichý kocourek byl nalezen v Brně, je MP Brno kastrovaný a tetovaný. Dobíval se lidem do obydlí a tak byla paní, která se o něj starala donucena jednat.

Zvyklý na pejsky, hodný. Odčervený, očkovaný.

Odjel do Brna bytu.
Obrazek   

Simba, kastrovaná kočička, 7 měsíců

Adopce dne 2.2.2009

Kočičku jsme přijali jako malé koťátko z Kroměříže. Nový domov našla v Pze při umísťovací výstavě Sen zviřat. Po 4 měs. nám byla vrácena a díky naší přítelkyni dovezena do útulku zpět. Žila v bytě. Čeká ji kastrace. Očkovaná, odčervená, čipovaná.

Tak konečně snad našla domov napořád :-) Milá rodinky s dětmi. Když jsme Simbu přivezli na místo, lehla do postele a obklopena dětmi vrněla :-) Bydlí nyní v Rousínově bytě.
Obrazek   

Cecilka, kastrovaná kočička, 7 měsíců

Adopce dne 1.2.2009

Černá kočička doputovala až z Prahy kde byla zachráněna jako koťátko z ulice. Je plně očkovaná, mazlivá, krásná. Čipovaná.

Odjela do nového domova k našemu ex obyvateli Mikráčkovi :-) Do Brna bytu.
Obrazek   

Bára, kastrovaná kočička, cca 5 let

Adopce dne 1.2.2009

Kočička byla dovezena z Tišnova. Byla opuštěná po prodeji statku. Zatím je bojácná, dle nálezkyně je zpočátku nedůvěřivá k novým lidem. Začíná se však mazlit.

Kastrovaná v rámci KOZ 18.9.2008, odčervená, očkovaná.

Odjela do Lulče domečku ke kocourkovi, již poslala fotečky, kde si lebedí v posteli :-)
Obrazek   

Jitulka (nyní Sára)

Adopce dne 30.1.2009

kastrovaná kočička, cca 6-7 měs.

Jitulínka, milá kočička odjela do domu své nálezkyně, které po kočičce stýskalo a vzala si ji zpět, bude ji chovat jen doma, Jitulka bude nejspokojenější. Nedivíme se, že paní chyběla, žila s námi doma a také je tu po ní smutno :-)
Obrazek   

Sisík (nyní Kuba)

Adopce dne 13.1.2009

kastrovaný kocourek, cca 7 měs.

Koťátko Taury našel domov v Brně bytě ve společnosti krásné modré kočičky Sasanky.
ObrazekObrazek   

Alan a Alenka

Adopce dne 13.1.2009

kastrovaný mourovatý kocourek a kočička, cca 7 měs.

Koťátka dovezená z Brna Kr. Pole. Oba velice mazliví a krásní, hodní k ostatním kočičkám. Kocourek klasicky objímací a kočička stydlivě mazlivá.

Odjeli čerstvě kastrovaní do nového domova v Brně bytě.
Obrazek   

Macy "Mejsi"

 fenka retrívra, cca 1-2 roky, 20kg

Adopce dne 8.1.2009

Fenečka nalezená v obci Nemojany. Toulala se prý již delší dobu. Její výživový stav podprůměrný - podvyživená, slabá na zadní nohy.

Očkovaná, čipovaná, odčervená a odblešená a začala hárat. Díky podpůrné výživě RC a Hills je na tom již lépe, je veselejší, hezky papá. Snaší se hezky s jinými pejsky i kočičkami, dětmi. Je velmi mazlivá, přitulí se tak něžně a užívá si pohlazení. Jistě prožila peklo. Na tělíčku má rozsáhle jizvy které srst dokonale kryje.

Odjela k milující rodině až do Prahy, velmi citliví lidé, prostředí přesně takové, jaké si po tom všem co prožila zaslouží. Odjela v dobrém stavu, hárající, majitelé ji nechají vykastrovat. Současní majitelé hledali pejska po smrti staré retrívřice.
Obrazek   

Taura

(1rok), kastrovaná kočička

Adopce dne 9.1.2009

Kočičku jsme s koťátky ( Barbara a Sisík) přivezli z chatové oblasti v Nížkovicích, kde o ně přes léto pečovala nálezkyně. Všechny 3 jsou mazílci velcí. Maminka kastrovaná. K adopci i odděleně, nelpí na sobě. Je velký mazílek, skromná.

Odjela do Brna půdního bytu. Již první den ožila, byla u nás v prostředí dalších kočiček nešťastná, potřebuje být jedna jediná, což se jí splnilo :-)
Obrazek   

Kožíšek (Toby)

 kastrovaný kocour, 7-8 měsíců

Adopce dne 5.1.2009

Kocourek byl u nás již podruhé - přijatý s dvěma sourozenci jako malé koťátko. Byl vrácen když vyrostl a zpubertil. Majitelé jej nevykastrovali a jeho hravost a zbrklé výpady pro ně byly s dvěma dětmi překážkou. Nakonec našel domov u paní, která se o něj starala 3 týdny, když jej se sourozenci našla, v Rosicích bytě.
Obrazek   

koťátko Klárka, 3-4 měsíce

Adopce dne 4.1.2009

Holčičku jsme přijali od majitele, kterému se kočičky množily, v lednu mu stávající kočičky necháme vykastrovat. Odjela do domečku v Pozořicích. Byla u nás léčena z nachlazení, velký mazílek.
ObrazekObrazek   

Bertík, kastrovaný perský kocourek, cca 1rok

 Bobek, kocourek, cca 4 měsíce

Adopce dne 4.1.2009

Plašší kocourek, však vrnící. Dovezen z Brna Kr.Pole, vyhozeni u popelnice. Strávil u nás přes 4 měsíce, z toho 2 v domácím prostředí.

Černý kocourek, kterého jsme přijali z vyholeným tělíčkem byl zanechán majiteli u veterináře. Velice zanedbaný, proto bylo třeba vyholit plsti.

Kluci odjeli do domečku v Mouchnici, snad si brzy zvyknou, dle zpráv je Bertik již pánem domu, ale Bobek se stále bojí. Žijí společně s dvěma psími kamarády. U nás byli nerozlučnými kamarády.