Útulekt Tibet o.s. - útulek pro opuštěné psy a kočky

Útulekt Tibet o.s. - útulek pro opuštěné psy a kočky

Eby

Ebynka je naprosto bezproblémová , žije s námi doma, spí v posteli. Kdyby pro nás nebyla mladá, budeme uvažovat, že si ji necháme, ale ona by si zasloužila někoho, kdo na ni bude mít více času, špatně nese smečku a málo pozornosti, sice jen smutně kouká, ale pro nás je to důležité.
Je kastrovana, cipovana, ockovaná.
Jeji minulost je opět smutná, 6let na malem dvorku bez zateplené boudy, bez zájmu. Panička onemocněla a kontaktovala nás, abychom se jí ujali, bylo to vysvobození. Na místě jsme vzali i dvě kočičky zanedbané, které jsou nyní hvězdami v Kočíčí kavárne na Stromě v Brne.
Zdravotní stav - zatím jsme nic neobjevili, RTG, krve má v pořádku, ale pujdeme 12.2.16 na speciální kardiologické vyšetření k MVDR. Agudelovi a uvidíme, protože pokašlává.
Narozena cca 2009.
Zvyklá na psy, kočky i děti. Je to ideální společnice ke kočárku, k jinému staršímu pejskovi, hlavně do bytu, venku už nechce být bez pána ani minutu. Měla ze začátku strach, abychom ji dovnitř pustili a tak nechtěla chodit ven, toto trauma už je lepsí, ale musíme jít s ní, sama se na dvoře vyvenčí, ale velmi rychle a šup domů. ·

Ebynka odjela koncem března do nového domova k paní, která má jen kočičky, což bude Ebynce moc vyhovovat, hodně štěstí :)