Útulekt Tibet o.s. - útulek pro opuštěné psy a kočky

Útulekt Tibet o.s. - útulek pro opuštěné psy a kočky

Stálí obyvatelé útulku

Home » Stálí obyvatelé útulku

Zvířátka, která žijí s námi ve společné domácnosti jsou vždy nějakým způsobem handicapovaná a na nás fixovaná, vyžadují klid, stereotyp a léčbu. Je nám však možné s náklady za zvířátko pomoci Adopcí na dálku, kdy vás budeme informovat o stavu zvířátka a zasílat fotografie, kdykoliv jej můžete navštívit, pokud jeho stav dovoluje, vzít na procházku ( u pejska :-)

Trvale u nás nyní bydlí kočička Josefínka, želva Karlík a Lojza, králice Kalinka,ovečky Kopretinka a Dupu, slepičky, handicapovaný srneček Lenny a od 4.7.2011 vytoužené zachráněné prasátko Siddhartha druhý:-)

Jako lék na bolavé srdíčko jsme se rozhodli si ponechat kocourka Bubu (Budha). Vypiplaný od koťátka, dlouhé měséce vypadal, že zemře, nakonec to krásně zvládl, ale tak se na nás fixoval, že nutně tuto lásku potřebujeme k naší činnosti, která je často velmi bolestivá.

V roce 2016 nám někdo vypustil kočičky z voliéry, 6 kočiček se nevrátilo - velcí plašánci, zůstaly venku, kde jsou moc spokojené a proto jsme se rozhodli je již znovu nestresovat odchytem. Pravidelně je tu potkáváme, krmíme je, psychicky i fyzicky se velmi zlepšily.