Útulekt Tibet o.s. - útulek pro opuštěné psy a kočky

Útulekt Tibet o.s. - útulek pro opuštěné psy a kočky

Prasátko Siddhartha "Sidík"

Home » Stálí obyvatelé útulku » Prasátko Siddhartha "Sidík"

Záchranou obyčejného prasátka jsem si já splnila svůj dětský sen - zachránit alespoň jedno prasátko od porážky, když se mi to jako dítěti nedařilo u babičky. Tuto záchranu asi ocení jen vegetariáni a vegani, ale snad nevzbudí negativní odezvy. Pro nás je jako pejsek či kočička, je zlatíčko a když kouknete na fotečky uvidíte, že k nám zapadl skutečně i lépe než nový pejsek :-)
Měl být nehumánně utracen - z důvodu jeho rachitidě a celkově špatnému zdravotnímu stavu. Nyní prosperuje a přibírá a už se ani neléčí, zda vymizel i šelest srdíčka uvídíme později až plně zesílí.....

Ráda bych se Sidíkem ukázala, že prasátko není jen masem na talíři, ale také kamarádem pro lidi i zvířata a vnímá plně stejně vše jako my všichni.
Zatím žije s námi doma a časem se uvidí, je to pro nás první zkušenost s prasátkem a tak pokud se vejde do dveří a naučí se čůrat venku, může být doma i nadále pokud bude chtít. Nemá však moc dobrý příklad, protože za maminku si vybral ochrnutou fenečku Nastěnku, která kaká do pelíšku.

Aktuálně nám Sidík dorostl do plné krásy, velice si rozumí s místníma pejskama. Běhá, "štěká", aportuje:-) Je to náš miláček...

O našem Sidíkovi se dočtete také zde:

http://www.vegan-fighter.com/novinky/sidik-%E2%80%93-osobnost-s-trochu-jinou-tvari.html

Video o Sidíkovi od Srdcem všem:

https://www.youtube.com/watch?v=0ffXLxdiCoI