Útulekt Tibet o.s. - útulek pro opuštěné psy a kočky

Útulekt Tibet o.s. - útulek pro opuštěné psy a kočky

Kika

Home » Vzpomínáme » Vzpomínáme 2012 » Kika

Kikulka u nas byla téměř 5let,milovali jsme ji, i přes to, jak byla zlá, léčičli jsme a bojovali půl roku se selháním jater, léčila se krásně a odevzdaně až na výjimky (napojování na infuze), papala do posledního dne s velikou chutí.

 

Kikinka je v útulku už od15.6.2008. Žila 12let sama v bytě se starší paničkou a tak nikdy nepřijala jiné kočičky. Nejprve byla v boxu, pak jsme zkoušeli, zda se nesnese s kočičkami, aby mohla být navolno, ale byla tak ve stresu, že útočila i na lidi. Pak byla chvíli v kotci u pejsků, odkud si sama našla cestu na půdu, kde nyní žije a je moc spokojená :-) Má v průjezdu svůj stůl, kde ma papaní, záchodek a nikoho tam nepustí :-)

Denne dostava kapsičku a jen díky tomuto zvyku s ní hezky vycházíme, ona si říká "budu hodná, třeba z toho kápne kapsička :-)"

Kikinka má jedno oko zelené a druhé hnědé, má pohled jako zabiják :-) Říkáme ji Killer Kika :-)

Je to již důchodkyně, ale když se naštve, setká na dvoře s pejsek, jinou kočičkou, umí pěkně řádit. Myši neloví, je dá se říci neudatelná, hledá adopci na dálku.

Od prosince 2012 Kikulka stůně, je nepřetržitě na infuzích, selhávají jí játra a asi věkem se ne a ne spravit. 27.2.2013 měla výsledky lepší, držte pěsti, její stav je vážný, ale bojujeme ač to s ní není lehké a nečekali jsme, že to vůbec zvládneme s její agresivní povahou.