Útulekt Tibet o.s. - útulek pro opuštěné psy a kočky

Útulekt Tibet o.s. - útulek pro opuštěné psy a kočky

Adámek

Home » Vzpomínáme » Vzpomínáme 2016 » Adámek

datum příjmu: 10.8.2016

kopíruji info z facebooku: Je pro nás už bohužel standartní, že k nám zvířátka chodí podvyzivena, nemocna, týraná. Obvykle však nalezení venku, kde mají šanci napít se z kaluže, sníst travu...vcera nás mrazilo tak jako nikdy, 3 kocicky z bytu, kde nemely šanci se nikde napít, vybrakovaly co mohly, ale nebylo uz kde. Jsou jen kost a kuže. Jeden chlapeček v telicku nemel snad ani procento vody, Ani nesla zavest kanyla jak byla zila vyschla. Nyni je již zakanylovany a bojuje o zivot, od vecera jsme jej zavodnovali podkozne, dostal vsechny leky, ktere mohl, zit chce, mazli se, snazi se jist co mu sily staci aby otevrel pusinku.
Dekujeme vsem, kteri se podileli na zachrane a vam, kteri nam pomuzete s naklady spojene s péčí o ně. Co se tyce prokazatelneho tyrani zvirat, to vse je nyni v rešení.

Adámek byl nakonec hospitalizován u MVDr. Vymazala, bohužel 13.8.2016 ráno svůj boj prohrál :( Telicko bude nafocene, sepsana lekarska zprava a po pondelni konzultaci s KVS bude odeslan na SVU do Olomouce na pitvu....na majitelku bude podáno trestní oznámení!!!