Útulekt Tibet o.s. - útulek pro opuštěné psy a kočky

Útulekt Tibet o.s. - útulek pro opuštěné psy a kočky

Maťko

Home » Vzpomínáme » Vzpomínáme 2016 » Maťko

Datum příjmu: 24.1.2013

Kocourka  Maťka zachránily učitelky ze speciální školy v Blansku, dovezly jej i s kapesným. Kocourek měl ledviny i játra tzv. "načatá" a jedno očičko plně slepé, nejspíše z chlamydiové infekce. Měl zápal plic, nyní se mu vrátily problémy s ledvinami. Maťko je kastrovaný, očkovaný, odčervený, FIV a FeLV negativní, již byl jednou umístěný, ale bohužel si nerozuměl s domácí kočičkou, proto ho doporučujeme jako kočičího jedináčka. U nás chodí rád ven, ale jelikož hodně špatně vidí, tak může chodit ven jen v bezpečné lokalitě, v bytě by uvítal zasíťovaný balkon. Je to velmi milý a mazlivý kocourek, moc vděčný, i když nevidí, člověka najde a vyšplhá se na něj pro pomazlení :)

Aktuální info 3.1.2016 - Maťkův zdravotní stav se velmi zhoršil, bojuje s velmi špatnými hodnotami ledvin a přidala se mrtvička :( Budeme se s ním muset rozloučit, bohužel už nic nezmůžeme :(

4.1.2016 jsme Maťka nechali odejít za duhový most, byl to neuvěřitelný kocourek, velký bojovník, největší mazel, který vyšplhal po člověku pro pomazlení, našel si nás podle sluchu a hmatu....moc nám chybí, strávil u nás necelé 3 roky , navždy však zůstane v našich srdcích a myšlenkách! Děkujeme všem co jste ho podporovali a měli rádi!