Kočky a koťátka k adopci

Hledáte nového domácího mazlíčka? Vyberte si z našich kočiček a koťátek a dejte jim možnost žít normální a spokojený život v rodině. Ještě předtím, než se definitivně rozhodnete k adopci, přečtěte si, prosím, jak probíhá osvojení zvířátka.  

Většina kočiček v galerii je FIV i FeLV negativní, ale najdete zde i takové, které jsou FIV nebo FeLV pozitivní. Obojí jsou vážná kočičí onemocnění a takto nemocné kočičky bohužel není možné chovat společně s jinými.  Nemoc však není přenosná na člověka a tyto kočičky bývají velmi přítulné a mazlivé. 

Prosíme, čtěte pečlivě všechny informace o zvířátku. Kočičky jsou k odběru většinou ihned, jakmile je to možné, samozřejmě k přihlédnutí k zdravotnímu stavu. 

Štaflík

21.01.2020

Kocourek Štaflík byl nalezen v krabici na nádraží spolu s bráškou Škubánkem. Štaflík byl ve špatném zdravotním stavu, uši plné svrabu, silně začervený, měl rýmu a výtok z očí. Nyní je na tom již lépe, ale než najde domov, ještě chvíli si počká, a proto si přeje dobré kapsičky, za které Vám moc děkuje.

Škubánek

21.01.2020

Kocourek Škubánek byl nalezen v krabici na nádraží spolu s bráškou Štaflíkem. Škubánek byl ve špatném zdravotním stavu, uši plné svrabu, silně začervený, měl rýmu a výtok z očí. Nyní se mu bohužel silná rýma vrátila, proto si na nový domov ještě chvíli počká.

Slávinka

21.01.2020

Kočička Slávinka přišla do útulku společně se svými sourozenci a maminkou Sansou. Je plašší, ale v jádru mazílek. Nyní je v procesu očkování. Trošku se nás bojí kvůli dokončené léčbě zánětu horních cest dýchacích.

Sany

21.01.2020

Kočička Sany přišla do útulku společně se svými sourozenci a maminkou Sansou. Je plašší, ale uvnitř je mazílek. Nyní je v procesu očkování. Trošku se nás bojí kvůli dokončené léčbě zánětu horních cest dýchacích.

Sisi

21.01.2020

Kočička Sisi přišla do útulku společně se svými sourozenci a maminkou Sansou. Je plašší, ale v jádru mazílek. Nyní je v procesu očkování. Trošku se nás bojí kvůli dokončené léčbě zánětu horních cest dýchacích.

Gabra (FIV)

21.01.2020

Kočička Gabra se do útulku dostala jako koťátko společně se sestřičkou Márinkou z Prostějova. Bohužel je FIV pozitivní. Gabra je velký mazílek a bude moc vděčná za nový domov, do kterého by ráda odjela se svojí sestřičkou. V listopadu 2019 půlroční koťátka.

Márinka (FIV)

21.01.2020

Kočička Márinka se do útulku dostala jako koťátko společně se sestřičkou Gabrou z Prostějova. Bohužel je FIV pozitivní. Márinka je velký mazílek a bude moc vděčná za nový domov, do kterého by ráda odjela se svojí sestřičkou. V listopadu 2019 půlroční koťátka.

Mad

21.01.2020

Mad z Křenové. Středně velký plašan. Život v centru města jej naučil lidem nevěřit. :-( Změní to někdo? :-)
Mladý zdravý krásný kocourek.

Mau

21.01.2020

Kočička Mau byla nalezena ve Ždánickém lese společně se svými dvěma sourozenci. Zatím je v karanténě a bojí se. Časem bude hledat nový domov v bytových podmínkách.

Zuzanka

27.11.2019

Už je v útulku rok, brouček... je to setřička našeho Štístka, který nedávno zemřel. Ona je však zdravá a krasná, maličká ale kulaťoučká. K cizím lidem hned nepřijde a tak stále u nás čeká, až ji někdo vezme dom.

Zoe

27.11.2019

Holčička z Uhřic, plašší ale vděčná a moc hodná. Zasloužilá matka. Zatím bez očkování, ale zdravá.

Vlastík (FIV)

27.11.2019

FIV pozitivní kocourek s pododermatitidou. Obrovský mazel z útulku v Čáslavi. Léčbu musíme odložit z důvodu výskytu panleukopenie u nás. Není očkovaný a kortikoidy by ho velice oslabily.

Ťapička

27.11.2019

Chtěli jsme kočičče vybrat jméno Tapinka, ale ona je taaak roztomilá, že potřebovala prostě ťuťu ňuňu jsméno a tak jí dáváme jméno Ťapička :-)

Timmy

27.11.2019

Koťátko od nálezce z Uhřic. Toto je chlapeček, máme ještě ségru. Plně očkovaní a chránění před infekcemi, které u nás hrozí (plíseň, panleukopenie).

Simonka

27.11.2019

Nalezena v Bučovicích, narozena cca 2018. Mazílek. Kráska.

Sansa

27.11.2019

Maminka 4 koťátek z fabriky ve Slavkově. Byli nemocní a stále jsou v rekonvalescenci. Nyní započali očkování a jsou FIV a FeLV negativní.

Pampeliška

27.11.2019

Je to takový mazel, je v izolaci, přišla s velmi silnou plísní. Samotu nese těžce a tak když příjdeme, může nás láskou sníst. :-)

Pan Forrest

27.11.2019

Velký to bojovník z východu, z našich téměř rodných Michaloviec. Zatím nechodící, snažíme se nastartovat alespoň spinální chůzi. Je zřejmě po úraze, ale čím - rukou nebo kolem - to nevíme. Je to prostě ten východ, kde si lidé neváží ničeho. Ach ty osady.

Představujeme vám dva plašánky, co vypadají jako jeden. Maminka a syn.

On i jeho maminka Kristýnka jsou plašánci z Nevojic. FeLV pozitivní, nekontaktní.

Missinka (FIV)

27.11.2019

FIV pozitivní kočička dvou očí i tváří. :-) Jedno oko hnědé, druhé žluté a jednou je mazel a podruhé zase plachá.

Mikeš

27.11.2019

Adopce pouze na dálku nebo k extrémně obětavým lidem.

Minnie (FeLV)

27.11.2019

Velmi křehká a bázlivá holčička z Bučovic. FeLV pozitivní. Skromná, tichá.... Úžasný mazílek zároveň.

Merynka

27.11.2019

Dceruška Arii. Plachá kočička z Bučovic, ale chce to čas, bude to mazel. :-)

Lukášek

26.11.2019

Nalezenec z Nesovic. Asi kříženec britky, ale menší postavy. Prošel léčbou panleukopenie spojené s obrovským strachem a plachostí. Vše krásně zvládl a tak se bude brzy kastrovat a může někam do bytu. Bude vyděšený zpočátku, ale po čase z něj bude úžasný parťák. :-)

Karamelek

26.11.2019

Chlapeček z Uhřic, veliký, zdravý, žravý a mazlivý kocourek. :-)

Julinka (FeLV)

26.11.2019

Maminka Jeffa a Jima z Brankovic. Porodila nám v den odchytu ke kastraci. Vybrala si být tu s námi.