Kočky a koťátka k adopci

Hledáte nového vrnícího člena domácnosti? Vyberte si z našich kočiček a koťátek a poskytněte jim milující domov. Adopce má jednu velkou výhodu - můžete si vybrat "kočičku na míru" - starší klidnou, mladší veselou, mazlíka či plašanku k ochočení, můžete dokonce udělat ten nejlepší skutek a poskytnout domov kočičce nemocné nebo hendikepované. Ještě předtím, než se definitivně rozhodnete k adopci, přečtěte si, prosím, jak probíhá osvojení zvířátka.

Většina kočiček v galerii je FIV i FeLV negativní, ale najdete zde i takové, které jsou pozitivní. Obojí jsou vážná kočičí onemocnění a tyto kočičky bohužel není možné chovat se zdravými kočičkami, které by mohly nakazit. Nemoc však NENÍ PŘENOSNÁ NA ČLOVĚKA a tyto kočičky bývají velmi přítulné a mazlivé, což je příjemný vedlejší příznak těchto nemocí, které se někdy za celý život ani jinak neprojeví.

V případě, že byste kočičku chtěli, ale nemůžete jí mít doma, tak si ji u nás adoptujte na dálku. Můžete se pak s ní chodit mazlit k nám. ☺

Prosíme, čtěte pečlivě všechny informace o zvířátku. Kočičky jsou k odběru většinou ihned, jakmile je to možné, samozřejmě k přihlédnutí k zdravotnímu stavu. 

NEZAPOMENTĚ PROLISTOVAT CELOU FOTOGALERII, MÁ VÍCE STRÁNEK / ČLÁNKŮ

Nový příjem. Koťátka v dočasce v Ivančicích. 2 holčičky + 1 chlapeček.

Nechybí někomu tato kočička? Delší dobu byla na krmném místě.
Potřebuje operaci velké kýly.
Pomůžeme ji, je ale jinak krásná a mazlivá, třeba má majitele .

V dočasce v Bučovicích. Matylda je akčnější, vymýšlí lumpárny a Stázinka se ráda přidá.

Zubatá pidi piraňka, příjem od sousedů z Maref. Je moc moc nemocná, těžko dýchá. Informace postupně doplníme.

Ruby

31.05.2021

Její příbeh je smutný. Dal ji k nám majitel pred mnoha lety. V adopci byla 3 roky a byla vrácena kvuli čůrání mimo záchod. Vzali jsme si ji domu do našeho depozita ( postel a kočičí svět). Čůrá i u nás, ale zvládáme to dobře. Není spokojená, potřebovala by být jedináček, ale kdo si vezme nečistotnou kočičku. Zda bude ok...

Nala

17.05.2021

Princezna Nala! Kočička asi po nehodě. V současnosti nechodí. Více uvidíme po vyšetření.

Ahoj, jsem Neo (nýo), jako ten z Matrixu, takže taky zvládnu všechno Přijel jsem do Tibetu včera a jestli ta teta ještě jednou otevře ty dveře a nenechá mě spát, tak už budu vzteklej fakt. Čistila mi uši a pak jsem byl na odběru krve a prý zatím vše ok až na ty brebery v uších a bolí mě pusa...

Zraněný kocourek, nejspíš sražený autem v Bučovicích části Kloboučky. Kloboučkovi se po ošetření vede krásně, sice ještě nepapá sám, ale krásně se mazlí a vypadá o milion procent lépe.

Andy (FeLV)

19.04.2021

FeLV pozitivní holčička. Informace postupně doplníme.

Toreador

18.04.2021

Narozen 4/2018, příjem OV Třebovice, kastrovaný v 8 měsících věku, plašánek z jiného depozita.

Tofu

18.04.2021

Mourinka, příjem 4/2017, 2-3 roky při příjmu, nález Frýdek Místek, plašanka z jiného depozita

Bezzubka

18.04.2021

Kočička z Rašovic. Informace postupně doplníme.

Cedrik

18.04.2021

Kocourek z Rašovic. Informace postupne doplníme.

Dolores

18.04.2021

Kočička z Rašovic. Informace postupne doplníme.

Oskar

18.04.2021

Kocourek z Rašovic. Informace postupně doplníme.

Edgar

18.04.2021

Kocourek z Rašovic. Informace postupně doplníme.

Jack

18.04.2021

Kocourek z Rašovic. Informace postupně doplníme.

Amanda

18.04.2021

Kočička z Rašovic. Informace postupně doplníme.

Donička

22.03.2021

Donička má nemocná střeva, plní se a nemůže se vykakat, nefunguje ji svěrač. Je hubená kvůli tomu. Pokusíme se to buď vyřešit nebo ji zoperovat a trvale nechat závislou na plenách. Je neskutečně mazlivá a úžasná, zaslouží si to. Holčička přišla z jiného azylu.

FIV kocourek přijel až z Kamenice nad Lipou, jako kastrace z jiného azylu. Výsledky má strašné - ledviny hrůza, zoubky hrůza, krev celkově hrůza. Takový umazlínek.

Minulý týden jsme přijali tohoto krasavce. Pojmenovali jsme ho František. Je FeLV pozitivní, ale výsledek ještě pošleme na potvrzení. Zoubky má takové klasické felví dásně červené.
Přijel z Čáslavi. Úžasný mazel.

Darinka

05.12.2020

Tuhle malou kočičku jsme přijali k léčbě FIP.

Miki

28.11.2020

Je to depozitní kocourek s polypy a rozsáhlým zánětem uší. K adopci zatím pouze na dálku.

Za adopci na dálku děkujeme: Monika Radimecká

Emily

25.09.2020

Krásná milá akční holčička. Inkontinentní a bez ocásku, aby mohla nosit plínečku. Přijali jsme ji z jiného útulku, aby mohla dělat nevěstu Matýskovi, který má stejnou diagnózu.

Ruttie a Tavik

01.09.2020

Holčička je Ruttie (Ruth) černá a chlapeček Tavik (Tavi) mour. Jsou v depozitu mimo útulek.

Samuelka

16.08.2020

Stále vyplašená a ostřejší kočička, kterou jsme našli sraženou autem v Brně Lesné. Majitele se bohužel vyhledat nepodařlo.

Nížek

11.08.2020

Tento mazílek byl nalazen u obce Nížkovice, proto Nížek. Měl nožičku rozežranou červy, ale zachránili jsme ji a už se krásně hojí. Vytrpěl si své, je to obrovský miláček, věříme, že najde milující a bezpečný domov a už bude jen dobře.