Stálí obyvatelé Tibetu a adopce na dálku

O adopci na dálku

Jsme soukromý rodinný azyl pro zvířata v nouzi. Kromě běžných adopcí umožňujeme také adopce na dálku, které jsou vhodné pro ty, kteří zvířátko chtějí, ale doma jej mít nemohou, nebo pro ty, kteří se do některého z našich Tibeťánků zamilují a chtějí mu spolu s námi pomáhat. Kočičky a pejsky, ze kterých můžete vybírat, najdete v samostatných fotogaleriích. Ve fotogalerii níže najdete naše stálé obyvatele, kteří jsou k adopci pouze na dálku.

Podmínky adopce na dálku

Adopce na dálku obnáší pravidelnou finanční podporu zvířete. Částka je libovolná, minimálně však 300 Kč měsíčně. (Jelikož měsíční náklady na pobyt v útulku jsou samozřejmě vyšší, než 300 Kč, může mít zvířátko více adoptivních rodičů). Stanete-li se adoptivním rodičem na dálku, budeme vám o vašem svěřenci posílat pravidelné zprávy a můžete jej v útulku navštívit, pomazlit a třeba se i nechat oblíznout. 😊 Pejsky můžete vzít vyvenčit, i na delší výlet, pokud to jejich zdravotní stav dovolí.

Co mám udělat, pokud mám o adopci na dálku zájem?

Máte-li zájem o adopci na dálku, vyplňte prosím formulář na konci této stránky. Zadejte do něj jméno vybraného zvířátka. Nejpozději do tří pracovních dnů vám přijde e-mail s přiděleným variabilním symbolem pro vaši pravidelnou platbu a po zaplacení měsíční splátky se stáváte adoptivním rodičem vybraného zvířátka.

Staňte se adoptivním rodičem

Chcete pomáhat s námi některému z Tibeťánků? Vyplňte prosím následující formulář a uveďte jeho jméno či jména. Moc děkujeme!