Stálí obyvatelé útulku a adopce na dálku

Všechna zvířátka v útulku si můžete adoptovat TAKÉ na dálku a přispět tak na jejich pobyt zde. Kočičky a pejsky najdete v jejich samostatných fotogaleriích.

Adopce na dálku obnáší pravidelnou finanční podporu zvířete (částka je libovolná, minimálně však 300 Kč měsíčně) a je obzvláště vhodná pro ty, kteří by zvířátko chtěli, ale doma jej mít nemůžou. Můžete zvířátko v útulku navštívit a trávit s ním čas u nás. Po dohodě je možné vzít jej i k vám domů nebo na delší výlet. Samozřejmě to ale záleží na druhu a potřebách zvířete a jeho aktuálním zdravotním stavu.

Zvířátka, která vidíte ve fotogalerii níže, tvoří stálé osazenstvo útulku. Můžete je adoptovat POUZE na dálku, neboť jsou členy naší rodiny.

Jak víte, neděláme rozdíly, a proto u nás najdete nejen klasické domácí mazlíčky, jako jsou morčata, želvy, králík, pejsci a kočičky, ale za členy své rodiny považujeme také kravičky, prasátka, slepičky a ovečky. Jsme vegani, takže nejíme je, ani maso, vajíčka, mléko, sýry, med... To jen aby bylo jasno. 

Zvířátka, která tvoří stálé osazenstvo útulku, si můžete adoptovat na dálku a přispět tak na jejich pobyt v azylu a mini farm sanctuary. Ráda vás pak také uvidí (a oblíznou) při osobní návštěvě. 

V případě, že si takové zvíře u nás na dálku adoptujete, můžete jej navštěvovat a budeme vás pravidelně informovat, jak se mu daří. Rádi vám také vystavíme Certifikát o adopci.

Chcete adoptovat některého z našich svěřenců? To jsme moc rádi! Adopce na dálku vyřizuje naše milá dobrovolnice Michaela Knotová, kterou prosím zkontaktujte na e-mailu michaela_knotova@email.cz.

Děkujeme!