Ashley

Datum narození: cca 2017

Datum přijetí: prosinec 2023

Místo nálezu: Michalovce, Slovensko

Kastrovaná: ano

Snášenlivost: má ráda děti, ostatní psy, kočky i lidi

Další informace: 

Ashley je naprosto úžasná velice aktivní, zdravá, milá, mazlivá, milující, hodná fenečka německého ovčáka. Pochází z osady z Michalovců ze Slovenska. Je tolerantní ke všem ostatním zvířatům, bezpečná i pro malá zvířata, miluje děti. Jako každý aktivní pejsek potřebuje vybít energii vycházkou, hraním, házením míčku apod. Je velice přítulná k lidem, velmi ráda se mazlí. Přijela do útulku údajně jako 10ti letá, ale bude jí maximálně 6let. 

Ashley je očkovaná, kastrovaná, čipovaná. Hledá bydlení pouze uvnitř domu nebo v bytě jako plnohodnotný člen rodiny. Zasloužila by si mít páníčka jen pro sebe a nedělit se o naši lásku s další stovkou zvířátek u nás v útulku. Je vděčná, hodná, šikovná, absolutně nekonfliktní s kýmkoliv. Je úžasný miláček. 

Ashley nechodí do schodů i když u nás už nějaký čas je a jiní pejsci už po schodech chodívají, myslíme si, že je to spíše psychický problém než zdravotní. Je tedy vhodnější na bydlení v domečku či bytě bez nebo s minimem schodů. Je možné, že při trpělivém přístupu by do budoucna schody zvládla. Jak v útulku zprovozníme RTG, můžeme ji pro jistotu ještě zrentgenovat, ale nevypadá, že by to byl problém fyzický. Ashley se těší na své nové doma, nenechte ji dlouho čekat