Chlebíček 

Datum narození: zhruba 2017

Datum přijetí: únor 2024

Místo nálezu: Archlebov 

Kastrovaný: ano

FIV/FeLV: negativní

Další informace: 

4 .3. 2024 Chlebíček je krásný mourovatý kocourek nalezený 10.2.2024 téměř polomrtvý v Archlebově s dlouhodobou infekcí horních cest dýchacích. Několik týdnů jsme o jeho život bojovali, a když už jsme to téměř vzdali, Chlebíček se ukázal být obrovským bojovníkem! Je to úžasný mazílek a miláček, ještě ho čeká kastrace a poté může frčet do nového domova nabírat svaly, přibrat na váze a mít jenom svoje páníčky.

21. 3. 2024 Byl nikdo a hnil zaživa. Dnes má jméno, je milovaný, má registrovaný čip a tetování (má i vykouslé ucho jako zástřih, ale to si udělal sám, takové kastrační značky my neděláme a nikdy nebudeme). Je to pan Chlebíček a včera přišel i o extrémně smradlavé kulky. 🙂 Šest týdnů od záchrany a je z něj neskutečně krásný skoro pětikilový kocour. V budoucnu bude alespoň sedmikilový krasavec, až se úplně uzdraví. 

Hledá domov! Sice potřebuje ještě za pár měsíců revizi zoubků, ale jinak – až na následky letité nepéče – je zdravý. V ouškách měl svrab možná od narození, i po proplachu tam měl stále hodně potvor, díky léčbě se nám je ale podařilo zvládnout. Kůže v uchu je hroší a tmavá.