Emily

Datum narození: 

Datum přijetí: 

Místo nálezu: 

Kastrovaná: 

FIV/FeLV: negativní

Snášenlivost: 

Další informace: 

Příběh kočičky Emilky: 

Krásná milá akční holčička. Inkontinentní a bez ocásku, aby mohla nosit plínečku. Přijali jsme ji z jiného útulku, aby mohla dělat nevěstu Matýskovi, který má stejnou diagnózu.

Třičtvrtě roku byla na hospitalizaci, venčila se na sluníčku na dvoře. Dlouho trvalo, než jsme ji dali provozně dokupy a teď bydlí s námi a pejsky. Sžila se s kočičkou, která nesnáší kočičky, Alžbětkou. U nás nahoře se jí nelíbí. Je to nejaktivnější kočička, kterou jsme kdy viděli. Sice neumí vědomě kakat ani čurat, ale rychlá se jako Sonic.

Je závislá na lécích na zažívání, dietě a střídavě plínečkách. Velké zlatíčko.

23. 5. 2022 - Emily je asi nejnáročnější kočičkou v útulku. Je veliký mazílek, inkontinentní a hyperaktivní. Dohromady je to zabijácká kombinace. Podstoupila už mnoho léčeb včetně FIP. Ona je tak milující kočička, že by pro ni člověk udělal cokoli a tak se snažíme vše přizpůsobit, aby byla spokojená a zároveň i my a sousedi. Nelze ji udržet doma, to je veliká nevýhoda. Také krmení venku ji nedělá dobře, miluje lovení. Už to poznáme na pohledu a dostane vyprošťovací léky a je tak fit.