Koťátka v depozitu

Všechna koťátka jsou umístěná v depozitu u paní Míši Horákové (číslo 773 284 305, e-mail horakovami@post.cz). Pokud budete mít o některé z nich zájem, prosím kontaktujte přímo paní Horákovou. 

Elzička (našla domov u dočaskářky)

Hravá kočička, která postupně přichází na chuť mazlení a daším výhodám, které mohou dvojnožci nabídnout. Mističku dobrůtek nikdy neodmítne, ovšem až po tom, co pořádně prožene brášku Tofíka a jejich hračky. Elzička je jednou ze čtyř kotěcích sourozenců odchycených v Nosislavi. Koťátka žila v opuštěném stavení blízko silnice, kde to pro ně nebylo vůbec bezpečné. Naštěstí se je podařilo odchytit a teď už je o ně dobře postaráno v dočasné péči, kde mají teplý pelíšek a plnou misku. Elzička je jediná kočička mezi kocouřími brášky, ale vůbec jí to nevadí a moc ráda se připojí k jejich hrám. Elzička je očkovana a odčervená, do adopce nejlépe k další mladé kočcce, nebo spolu s dalším koťátkem. 


Tofík (našel domov)

Naprosto úžasný, kamarádský a mazlivý kocourek, který nezkazí žádnou legraci. Tofík je jedním ze čtyř sourozenců odchycených v Nosislavi. Koťátka žila v opuštěném stavení blízko silnice, kde to pro ně nebylo vůbec bezpečné. Naštěstí se je podařilo odchytit a teď už je o ně dobře postaráno v dočasné péči, kde mají teplý pelíšek a plnou misku. Tofík byl nejodvážnější ze všech sourozenců, proto se ho také podařilo nejdříve "vymazlit". Teď se této činosti rád věnuje hodiny a hodiny. Po denní dávce hraní a řádění si přijde lehnout na svoje dočasné páníčky, které obšťastňujě intenzivním vrněním. Tofík je očkovaný a odčervený. 


Mourek (našel domov)

Zatím je Mourek ještě trošku bojácný, proto bude od své nové rodiny zpočátku vyžadovat trpělivý přístup a spoustu lásky. Na jeho vymazlování intenzivně pracujeme. Moureček je jedním ze čtyř koťátek odchycených v Nosislavi. Koťátka žila v opuštěném stavení blízko silnice, kde to pro ně nebylo vůbec bezpečné. Naštěstí se je podařilo odchytit a teď už je o ně dobře postaráno v dočasné péči, kde mají teplý pelíšek a plnou misku. Moureček byl největší prskavka ze všech čtyř, ale teď už při mazlení vrní a nejdradši se přitulí ke své dočasné paničce pod peřinu. Moureček je očkovaný a odčervený, do adopce nejlépe k další mladé kočcce, nebo spolu s dalším koťátkem.