Marvel

Datum narození: cca 07/2023

Datum přijetí: 9. 7. 2023

Místo nálezu: Bučovice - Kloboučky

Kastrovaná: zatím ne

FIV/FeLV: zatím netestovaná

Snášenlivost: psi ano

Další informace: Pravé očičko vyoperované, levé v léčbě, snad uvidí alespoň stíny.

Příběh kočičky Marvel:

Marvelka je nalezenec. Čeká ji akutní vyšetření očička, které je 3x větší a uvidíme co dál. Má velmi ráda kontakt, mazlení si užívá plnými doušky. 

9. července 2023: Marvel ihned dostala léčbu celkovou i lokální.

10. července 2023: Dnes jsme byli na Oftalmovet u paní doktorky Přikrylové. Bohužel obě očička už jsou prasklá. V pátek se musí operovat a tak do pátku budeme krmit a krmit, aby byla silná a vše zvládla. Bude se i testovat na panleukopenii a giardie, cryptosporidium. Levé očičko má rupturu menší a tak ještě zabojujeme a pokud by bylo uvnitř v pořádku, udělala by se plastika s překrytím víčka. Krásně papá, hraje ji, ducá do nás, čistí se, chodí krásně do záchudku, chce žít a tak bojujeme 371 gramů lásky :-)

13. července 2023: V pátek 14. 7. 2023 čeká Marvel operace na Oftalmovet, pravé očičko půjde ven, druhé má stejný defekt, ale začalo se léčit 5 minut po 12, tak snad ještě půjde zachránit. Praskle je, ale čočka je stále v oku.

14. července 2023: Paní doktorka Přikrylová mi po operaci volala a měla úsměv v hlase tak velké úf a vše dopadlo dobře :-) Očičko je pryč a druhé lze zachránit, nebude vidět normálně, je prasklé, za to může infekce a poté vřed, ale kdyby alespoň viděla světlo stín, bylo by to super.  Takže kapeme dál. Navíc má zatím testy na panleukopenii i giardie negativní.  Je to osobnost.