Vzpomínáme 2021-22

Alan

22.05.2022

Dne 1.5.2022 jsme přijali do péče kocourka Alana z Toulavých tlapek. Kocourek je nemocný, ale úžasný dědulínek. Má artrózu všude a mnoho zlomenin starých, které doufejme nebudou sarkomy. Papá za tři, má lehčí dietu, dříve měl ledviny i játra hnuté. Je na vyšetřeních bojovník, ale jinak je to láska umazlená.

Kora

16.04.2022

Kora nás bohužel opustila.

Dne 4.4.2022 jsme přijali do péče nádhernou želvovinovou Felv pozitivní kočičku Koru od občanského sdružení Mačky v meste- Cats in the City ze Slovenska. Kora tam byla odchycena a zachráněna na poslední chvíli, když potratila jedno koťátko a ostatní koťátka měla mrtvá v sobě. Nyní je u nás umístěná v karanténě.

Gampík

28.02.2022

Gampík nás bohužel opustil, zemřel na panleukopenii.

Gampík byl postřelený v oblasti páteře. Chtěli jsme udělat vše proto, aby měl takové štěstí jako Forest, který chodí.

Linduška

14.02.2022

Linduška nás bohužel opustila krátce po operaci obřího nádoru.

Ve spoluprácí KVS a MP Bučovice jsme vzali do péče starou fenečku s obřím nádorem na bříšku.Více informací doplníme postupně.

Freddy (FeLV)

24.01.2022

Freddy je cca roční vzrůstově menší kocourek, FeLV pozitivní. Kontaktní a učenlivý, mazel, miluje děti. Psy by snad taky snesl. Vyžaduje pozornost, nejraději by se celý den nechal hladit. Jízdu autem snáší dobře. Sourozenec Amálky, též nalezen v Komárově. Zablešený, svrab, zánět dásní (možná půjdou zoubky pryč) a oušek. Zatím má za sebou jen...

Julinka

09.01.2022

Julinka už také běhá za duhovým mostem. Vybrala si nás ke společnému životu a přes dva roky si užívala teplého pelíšku, plného bříška a lásky.

Andy

09.01.2022

Holčička bohužel svůj boj prohrála. Žila tu s námi půl roku, ale v srdcích s námi bude navždy.

Bucifálek je FIV pozitivní kocourek a veliký mazel. S ostatními kočičkami se snese krásně, proto by v novém domově uvítal stejně pozitivní kočičku, ale není to podmínkou. Hledáme pro něj domov v bytových podmínkách bez možnosti výběhu ven.

Nový chlapeček Chewbacca (Čůi), FELV pozitivní, příjem 23.7.2021. Je to moc hodný chlapeček i pacient.