Kočičky k adopci

Adopce kočičky

Hledáte nového vrnícího člena domácnosti? Vyberte si z našich kočiček a koťátek a poskytněte jim milující domov. Adopce má jednu velkou výhodu – můžete si vybrat "kočičku na míru" - starší klidnou, mladší veselou, mazlíka či plašanku k ochočení, můžete dokonce udělat ten nejlepší skutek a poskytnout domov kočičce nemocné nebo hendikepované. Ještě předtím, než se definitivně rozhodnete k adopci, přečtěte si, prosím, jak probíhá osvojení zvířátka.

Adopce na dálku

V případě, že byste kočičku chtěli, ale nemůžete jí mít doma, tak si ji u nás adoptujte na dálku. Můžete se pak s ní chodit mazlit k nám. 

Kočičky, které jsou po přijetí v karanténě, naleznete v této fotogalerii.

Prosíme, čtěte pečlivě všechny informace o zvířátku. Kočičky jsou k odběru většinou ihned, jakmile je to možné, samozřejmě k přihlédnutí k zdravotnímu stavu. 

Další důležité informace

Kočičky mají vedle svého jména různé emotikony. Čtyřlístek (🍀) znamená, že kočička je vhodná ke klasické adopci do domácnosti. Žluté srdíčko (💛) rovná se zvířátko vhodné k adopci na dálku. Bomba (💣) značí plachou kočičku či kocourka a teploměr (🌡️) znamená, že má zvířátko nemoc nebo handicap.