Naše služby

Odchyt a převoz zvířat

Existuje celá řada činností, s nimiž máme díky naší útulkové činnosti nepočítaně zkušeností. Rádi vám proto pomůžeme s převozem zvířátek, jejich profesionálním a citlivým odchytem či s rehabilitací. 

Odchyt, převoz zvířátek i rehabilitaci provádí Marek Blaško (viz Odchytová, záchranná a rehabilitační služba při Útulku Tibet), který se od roku 2012 s roční pauzou věnuje  studiu na Veterinární a farmaceutické univerzitě. V roce 2015 začal jako dobrovolník na plný úvazek provozovat s Alžbětou Humlíčkovou (dnes Blaškovou☺) Útulek Tibet z.s.

Dornova metoda a osteodynamika

Marek Blaško je také doporučeným terapeutem Dornovy metody (s možností užívat titul DoTh. Dorn Therapist). Marek dnes předává své zkušenost i dalším zájemcům a pravidelně je doplňuje při péči o staré a handicapované pejsky, kočičky a další zvířátka v Tibetu.

Absolvoval kurz Osteodynamiky I, na kterém se naučil ošetřovat člověka, a kurz Osteodynamiky II, během kterého se učil ošetřovat fasciální a lymfatické řetězce psa. Dále je absolventem Kurzu první pomoci pro psa, který využívá při výjezdech se svou ambulancí. 

Aplikovaná psychologie pro manuální terapeuty

A protože je práce terapeuta a provozovatele animal sanctuary velmi náročná nejen fyzicky, zamířil Marek také na kurz Aplikované psychologie pro manuální terapeuty

Součástí jeho povinností jsou také odchyty koček a psů a manipulace s nimi při ošetření. Může tedy zaručit profesionálně odvedenou práci také v oblasti odchytu mazlíčků navíc podloženou letitými zkušenostmi a láskou ke zvířatům.

Kontakt

731 933 836 I blaskomarekk@gmail.com