Naše služby

"Jmenuji se Marek Blaško a spolu se svou ženou se v Útulku Tibet starám o téměř 150 zvířat. Nabízím zkušenost a odbornost kombinovanou s láskou ke zvířatům. Přeji si, aby mé služby potřebovalo co nejméně z vás, ale když už ta potřeba přijde, rád pomůžu."

731 933 836
blaskomarekk@gmail.com

Existuje celá řada činností, s nimiž máme díky naší útulkové činnosti nepočítaně zkušeností. Rádi vám proto pomůžeme s převozem zvířátek, jejich profesionálním a citlivým odchytem či s rehabilitací. 

Odchyt, převoz zvířátek i rehabilitaci provádí Marek Blaško (viz Odchytová, záchranná a rehabilitační služba při Útulku Tibet), který se od roku 2012 věnuje s roční pauzou studiu na Veterinární a farmaceutické univerzitě. V roce 2015 začal jako dobrovolník na plný úvazek provozovat s Alžbětou Humlíčkovou (dnes Blaškovou☺) Útulek Tibet z.s.

Je tzv. doporučeným terapeutem Dornovy metody s možností užívat titul DoTh. Dorn Therapist, absolvoval kurz Osteodynamiky I, po kterém umí ošetřit i člověka. Dále Kurz první pomoci pro psa, který využívá při výjezdech se svou ambulancí a následně kurz Osteodynamiky II, kde se naučil ošetřovat fasciální a lymfatické řetězce psa.

A protože je práce terapeuta i "útulkáře" dosti náročná nejen po fyzické stránce, byl i na kurzu Aplikované psychologie pro manuální terapeuty. U Dornovy metody už předává své zkušenost dalším a doplňuje si je téměř každý den při péči o staré a handicapované pejsky, kočičky a další zvířátka v Útulku Tibet.

Součástí jeho povinností jsou také odchyty koček a psů a manipulace s nimi při ošetření. Může tedy zaručit profesionálně odvedenou práci také v oblasti odchytu mazlíčků navíc podloženou letitými zkušenostmi a láskou ke zvířatům.